uunikumide kogujad
#1

kallid inimesed tahaks teada kas on olemas kuskil mingi uunikumide selts või on juhuslikult teie seas mõni uunikumide koguja ja asi on selles et kui ma omavõrri korda teen siis ma myyxin mõnele uunikumide seltsile ära Cool
Vasta
#2

Ja miks sa arvad, et uunikumide selt just sinu võrri tahab, sinupoolt soovitud hinnaga???
Vasta
#3

--MSII-- Kirjutas:kallid inimesed tahaks teada kas ... on juhuslikult teie seas mõni uunikumide koguja ja asi on selles et kui ma omavõrri korda teen siis ma myyxin mõnele uunikumide seltsile ära

1. Mis asi Sul on? Kas sel on uunikumiväärtust?

2. Kui Sul ei ole taastatud isendi endale jätmise (st uunikumi pidamise) plaane, vaid müügiplaanid, siis on huvilisele/kogujale mõistlik müüa tegemata asja. Igasugune restaureerimine eeldab põhjalikke süvateadmisi mudelist.

3. Siin foorumis on vähemalt üks vanade mopeedide koguja ja ega minagi tunnen veidi huvi abimootoriga jalgrataste vastu.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

sellel pole midagi ümber tehtud ja ma arvan et kui ma müün selle kogujate seltsile siis ma arvan et nemad pakuvad hinna
Vasta
#5

--MSII-- Kirjutas:kallid inimesed tahaks teada kas on olemas kuskil mingi uunikumide selts või on juhuslikult teie seas mõni uunikumide koguja ja asi on selles et kui ma omavõrri korda teen siis ma myyxin mõnele uunikumide seltsile ära Cool

Julgeks arvata, et siin uunikumide kogujate/huviliste ülesloetlemiseks jääb kahe käe sõrmedest kindlasti puudus. Minu teada on enamus uunikume eraisikute omand ja mõne seltsi bilantsi nad vaevalt kuuluvad. \"Võrri\" võiks muidugi natuke täpsemalt kirjeldada, et saada selgust mudeli osas. Võimalusel ei teeks paha ka mõne pildi üles riputamine, mis hoiaks ära nii mõnegi täpsustava küsimuse esitamise. Aga müügikuulutuste edastamiseks on juba oma rubriik omade reeglitega.

Puhh.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne