Inimesed on ennast lolliks joonud
#21

100 000 EEKu SELLISELT taastatud Volga eest on karjuvalt palju
(eriti kurb on vaadata salongi\"originaalsust\")
Silmale palju meeldivam on see 78000EEKuline (Hansoni) Volga

tervitades,

mel
Vasta
#22

Huvitav on olnud seda diskussiooni jälgida...
Minu arust erinevad inimesed vaidlevad erinevate asjade üle!
Müüjal oma tõde, ostjal oma. Arvan nii, et asja õige hind on see, millega teda müüakse. Kui ei õnnestu müüa, oli hind liiga kõrge. Üks sõber ütles kunagi, et igale autole on ostja olemas, ainult ta tuleb üles leida ja hind peab olema õige!
Ps. väidan, et iga auto taastamine on kallim, kui tema müügiväärtus. See on hobi, mida saab harrastada ainult siis, kui oled nõus selle eest maksma.

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#23

dad Kirjutas:PlyValil on suht õige suhumine ... kui ikka \"musta numbrit\" ei ole siis ei saa ka hinda küsida ... ei tea kas Siimseni M410 saaks musta numbri Wink
Eks ta pisut ju promona tundub, kuid eks selle \"musta numbri\" idee ongi KVALITEEDIMÄRGI saamine. Kui autol ON see number ehk sertifikaat, siis küsi just sellist hinda, mida süda ütleb. Nagu üks inimene armastab öelda:\"hea asja eest ei ole ju palju küsitud...\". Kui ilma sertifikaadita või usaldusväärse eksperdi hinnanguta ei ole müüja jutt 100% origimaan mitte essugi väärt. Mujal ilmas on lisaks unikaalnumbritele ja sertidele ka vastavad oksjonipidajad, kelle väidet mingi asja originaalsusastmest arvestatakse. Eestis seda ei ole ja vist ei tule ka. BRC võib ju oma müügikuulutusele lisada, et\"täisoriginaal\", aga keda see huvitabBig Grin
Nädal tagasi tegin ühe W116 Mersu omanikule ehk Martin460\'le ettepaneku \"must number\" võtta. Mees nii aus, et enne, kui õiged ja õige värviga ilukilpe ei ole, ei hakka serti tegema. Kuid Talveralliks lubas juba MUSTA NUMBRIGA S-klassi joonele ajada.
Tahaks rohkem neid \"täisoriginaale\" näha. Tsiklimehed ja Kalli Pets on siiani ainsad, kes veidi aktiivsust on üles näidanud. Kus kõik need megahinnalised ja ülihästi restotud autod siis kõik on???
Vasta
#24

dad Kirjutas:PlyValil on suht õige suhumine ... kui ikka \"musta numbrit\" ei ole siis ei saa ka hinda küsida ... ei tea kas Siimseni M410 saaks musta numbri Wink

Samas ... tulihingelised volgahullud ... seal piltidelgi on näha 1 väga meeldiv \"ämber\", nimelt on ühel fotol kärbatanud valge rool ja teisel ilus must rool ... mina nüüd väidan, et see auto ei ole 100% originaal enam kohe mitte... ei algse säilinuna ega ka \"taastatuna\".... esimesel juhu eeldaks ilusaid kulumisjägi ja teisel juhul väga korralikku komplekteerimist-tööd.

Hind on alati vaidlusteema ... 100K hinnataseme juures vaataksin ma juba midagi huvitavamat ... mersu kabrio ntx ... ja ärge tulge mulle rääkima \"vot volga on alles auto ...\"
Sellega seoses meenub mulle ikka, kui heal vene ajal anti soovitus \"mis sa selle sitaga(horch853) ikka jamad ... vot mosse 402 on kõva auto\"


Dad.
Mulle ka korduvalt öeldud et Volga s..t auto ja et rullnoka bemm on NORMAALNE. Siis ma mõtlen küll et miks ma peakin sõitma maitsetu autoga kui ma võin ka hankida Volga mille väärtus koguaeg kasvab aga \"bemmil\" just langeb. See jutt sinu viimase lause kohta.
Vasta
#25

Selle originaali asjaga on nii ,et vanamehed ütlevad alguses suure hurraaga ,et 101 % nende masin originaal ja siis kui hakkad autot lähemalt uurima leiad nt. et peeglid valed ja mõni moootorinubin vale ja alumine autoring seoses keevitsutega natuke teist tooni ja üksikud keevitus randid näha jne. jne, selle peale öeldakse ,ega see eriti originaalsus taset alla vii, et need paar nipet-näpet teeb tahtja mees ära. Aga vähemalt Evald Elleots (vana külgkorvi sõitja) seab Pärnus hetkel vist 101% orig. korda üht 80`ndate orantzi Iž Kombi Ie-d. Mossel on tehtud keevitused ja värvimine 5+ ja vist ka iga viimane nubin originaali aetud ,hetkel see veel margi-mudelina eriti ei maksa ,aga tulevikus vot see 100% orig.
Vasta
#26

kui selle volga v,a on 1958 siis pole sellest autost eriti palju originaali küll alles. Aasta arvu järgi peaks olema tal teised stanged , viisnurgaga iluvõre,salongi armatuur laud ilma nahata jne.
Vasta
#27

mossepower Kirjutas:Lisaks on ju ka käigukang põrandal seega eba orig. käigukast/hoovastik ja mingi imelik Raadio ka seal, väga kahtlane auto tõesti ja 58 aasta kohta ei leia küll ühtki viidet!

Sa räägid vist mingist muust kuulutusest. Antud isendil on käigukang samba peal ja originaal raadio ka.

Või sain ma lihtsalt valesti aru ja jutt on kandunud beezhile \'58. aasta isendile?
Vasta
#28

Ma vaatsin jah ,et see Gaz 21`58 mis ka auto24 10k eek sry...
Vasta
#29

al Kirjutas:Eelpool kõnelejate väljendid \"Sita auto võrdkujuks Daewoo Matiz ja teised Aasia autod\"; \"need jaapani suurte persetega, vaegmootoriga ja mõttetust elektroonikast pungil jubedad plekkkäkerdised (a la Nissan Micra)\" on muidugi natuke... Selliseid sõnavõtte ootaks rohkem Delfi autofoorumist.
a, jaapani autode paadunud fänn.

OT. Ise ei pea ka lugu autodest, mille hooldamiseks/remondiks peab 13 ja 17 võtme ning kuvalda asemel kahte kõrgharitud elektoonik-elektrikut pakiruumis koos testri ja kompuutriga kaasas vedama.


OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#30

See sinine Volga on selgelt \"müügikorda\" tehtud masin. Uurisin tükk aega neid pilte ja kokkuvõtteks oli seal liiga palju vigu ja peidetuid asju, nagu rool,istmed,põhi ja värv esmapilgul! Värvitud oli kehvasti, asjad mida taastatud autodel erilise tähelepanuga tehakse ja mis annabki autole hinna. Alati võib küsida taevast tähti...
Müüja muidugi riskib oma mainega ka!

Just a man!
Vasta
#31

Me vist ajame liiga tihedalt ainult oma vagu.
Müüja ju ei esita seda originaalse autona, vaid lihtsalt Volgana. Meie hindame originaalsust ja oma seniste kogemuste ajel imestame, kuidas sellise panni eest võib nii palju küsida. Mina hindaks seda autot vaevalt 20.000 vääriliseks aga kaubanduspoliitiliselt on selline müügipauk Eesti \"volganduses\" meeldejätvat linnukest väärt. Vähemalt elevust on tekitanud. Paneks ise oma Volga päriselt ka poole milliga müüki, lihtsalt sõu pärast aga paraku ei viitsi nende proovisõitjatega ja muidu vahtijatega jamada. Ilmagi selge, et te tuleks mind kui imelikku vaatama, mitte autot.
Samas, kas keegi on teist seda autot ja müüjat juba ka omasilmaga kaemas käinud? PlyVal64 võiks ehk väikese intervjuugi teha ja tagamaid uurida.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#32

Samas on ka selle auto hind väga suureks paisutatud. Piltide järgi päitab vägagi magus ja musta numbri vääriline Smile
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/...ar/id=3977
Vasta
#33

wax Kirjutas:Samas on ka selle auto hind väga suureks paisutatud. Piltide järgi päitab vägagi magus ja musta numbri vääriline Smile
No ega ikka pole küll, sisu täiesti vale. Ilus ja korras, kuid vale. Valge auto sinise sisuga oli selline:
[Pilt: displayAddPics.pl?DatasetNumber=11111111...Picture=3&]

Ja no andke andeks hinda. Mida ... löögu mobile.de veeb lahti ja otsigu, mis 350 SLC maksab. 3000-8000 €, mitte 15 000 €.
Hetkel mõnusaim pakkumine see: 350 SLC V8 + MANUAAL!!!
Restotud mõned ajad tagasi, tip-top korras ja hind 4900€. Reaalselt cash käes, saad kätte 4700€ eest, 300€ tood Eestisse + 1600 eek regamine ja ongi auto siin olemas. Kerge uuesti restomine ei maksa 200 000 krooni, no ei maksa. Meie autoÄRIKAD unustavad ära, et enam pole viisat, piiri ja tolle. Lisaks on Internet ja võimalus kohapeal kasvõi Hansapanga kaardiga kaardimakset teha. Miks peaks uunikuhuviline siinsele ärikale mitusada tuhhi peale maksma???

Üks suuremaid Mersude müügiurkaidBig Grin Saksamaal Dortmundis: OldtimerHalle Dortmund. Ainuüksi sealon müügil 35 W107 kerega kupeed, hinnad alates 800€. Aga eriti magusate hindadega on Bemmid. 3,0 CS 1972 maksab 4900 €.
Vasta
#34

hehee, vaadake, mis mulle silma hakkas:
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuul...l_pagesb=1

ma ei tea küll mootorratastest midagi aga ei suuda sellegipoolest uskuda, et selline asi nii palju võiks väärt olla. mainitakse ju veel midagi alghinnast, huvitav, mis see lõplik hind siis tollel tsiklil praeguse omaniku arvates võiks ollaBig Grin

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta
#35

Lõplik hind on sel tsiklil vahetus mingi tuliuue 300K auto vastu vist...Big Grin
Vasta
#36

ka:rel Kirjutas:hehee, vaadake, mis mulle silma hakkas:
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuul...l_pagesb=1

ilmselt näpukas.
palju hullem on see kuldse börsi kuulutus.


Vasta
#37

Tsikli müüjal hea rahulik-keegi ei helista. Hullem varjant oli selline:müüa Massy Fergusson365 1990a ja hind 1450 eur.Mees ei tahtnud peale kahte nädalat helistamist enam telefoni näha.Hind tegelikult 14500 eur. Leheneegrite näpukas-mees sai kompesatsiooniks 5 kuulutust tasuta lehte panna.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne