Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?

Mina arvan seda,et angaare võiks ka koguma hakata.
Aga samas on lagedal vedelevad autod igaljuhul parem variant,kui kuumas Kuusakoski katlas...Big Grin
Las mädanevad,aga selle eest on olemas ja alles. Kui ajad paranevad,jõutakse ka vast midagi taastada või katuse alla panna. Kui aga praegu metallikokkuostufirmadega võidu ei tegutse,pole varsti enam midagi alles. Nii et jõudu tegutsejatele!
Üldiselt vana jutt minu poolt ja ega need vaated ei muutu.Smile
Vasta

palun väga.
mul on pakkuda nõukogudeaegne viilhall. umbes 500 ruutu. "merealumiiniumist" kestaga. täitsa viisakas. emexi hind + maha võtmise ja transa kulud.
Vasta

Hüva on. Kui JJVV poistel muud plaanid lubavad, ja lubade väljastaja KOV-susest (vald) pole sellise müraka püstitamise vastu sinna taha, näit veoautodest edasi, kuulutage asi välja.
Toetan hea meelega. Päike ja vihm on ses plaanis ju saatanast Big Grin



(09-07-2012, 11:43 AM)diesel Kirjutas:  palun väga.
mul on pakkuda nõukogudeaegne viilhall. umbes 500 ruutu. "merealumiiniumist" kestaga. täitsa viisakas. emexi hind + maha võtmise ja transa kulud.

Vasta

Hea idee - Lisaks veel põrandale freesasfalti ja ruum missugune...

Võiksin kah piskuga toetada...

(10-07-2012, 10:47 AM)koterman Kirjutas:  Hüva on. Kui JJVV poistel muud plaanid lubavad, ja lubade väljastaja KOV-susest (vald) pole sellise müraka püstitamise vastu sinna taha, näit veoautodest edasi, kuulutage asi välja.
Toetan hea meelega. Päike ja vihm on ses plaanis ju saatanast Big Grin



(09-07-2012, 11:43 AM)diesel Kirjutas:  palun väga.
mul on pakkuda nõukogudeaegne viilhall. umbes 500 ruutu. "merealumiiniumist" kestaga. täitsa viisakas. emexi hind + maha võtmise ja transa kulud.


Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Ma usun, et toetajaid oleks piisavalt, kuid enne rahakogumise alustamist peaks välja selgitama paar asja: Kas Varjupaiga juhtkond sellist asja üldse soovib ja kas on kohta, kuhu see mahuks? Mis on see "emexi" hind? Kas KOV lubab püstitada? Mis sorti vundamenti selline puhvet vajab ja mis selle tegemine maksma läheb?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

5-7. oktoobri nädalavahetusel plaanis traditsioonilised sügistalgud (taas eksponaatide paigutamine, korrastamine, 2013. aasta plaanide arutelu jm). Lähem info taas muuseumipapalt. Kõik on oodatud!

Eksponaatidest väärivad märkimist kaks redelautot ZIL-131 baasil, milliste kasutamise on Raua 2 kontor (ilmselt) poliitpõhjustel ära põlanud - üks vanem ja tip-top korras Viljandist, teine uuem, millel käppade alusraam pooleks, Jõhvist.
Vasta

Mõned muuseumipapalt saadud ideed, mis võiks olla sügistalgude kavas:

• Ikarus paika
• Traktorite paigutus
• Veed välja
• Aia tegu!?
• Kummid ära
• Jalakäijate kaldtee
• ATS hooldus (määrimine, roomikute pingutus, vasak pöördepidur jm)
• Zim ( aknad, rattad, poritiivad, uksed jne)
• Kohviku buss
• Näitlejate buss
• MAZ 7310 küljeplekk
• Karpatetsi plekkide sirutus
• Suitsusaun
• Politsei sapakale „kaamera”
• Taksomeeter Volgale

Võimalikud ka muud toimetused. Nagu aru olen saanud personaalses suhtluses, oleks põhitööpäevad laupäev ja pühapäev.

Värskeim eksponaat on aga 1968 (või ühe jänkide dekoodri järgi 1966...). aasta, varem Kadrinas teenistuses olnud tuletõrjeauto Dodge D-500.
Vasta

Oleme Jaanise ja Maiduga, võib-olla juba reedel, tulemas. Teeme mida kästakse Smile
Vasta

Talgud peetud, kahe päevaga käis kohal 15+ tegijat. Esmalt - mõnus taas üks nädalavahetus ammuste heade tuttavatega toimetada. Põhitööd - eksponaatide paigutamised, materjali vedu ühe laoruumi taastamiseks (paar lumerohket talve on katusele liiga teinud). Sai arutatud ka 2013. aasta ürituse plaane ning paeguseks on sinna tulemas (osalt küsimärgiga) juba 10+ erinevat aparaati..
Vasta

Kõik mrali poolt kirjutatu vastab tõele, lisaks toodi ära pool liikurniidukit E 301.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Kas Virtsust soetatud tsistern on leidnud omale plaanipärase koha Zisi peal? ( või oli ta Zil )
Endal jäi ka see suvi, pagan võtku varjupaika tulemata Sad

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta

(11-10-2012, 21:43 PM)weix1 Kirjutas:  Kas Virtsust soetatud tsistern on leidnud omale plaanipärase koha Zisi peal? ( või oli ta Zil )
Endal jäi ka see suvi, pagan võtku varjupaika tulemata Sad

Jep,on jah paigaldatud Zil 164 raamile.
Vasta

Varjupaigal, õigemini muuseumipapal on suur mure: ühest kabinetist teise ümberkolimise käigus läks kogemata kaduma Multicar`i kataloog. Selle tõi annetusena juba mõne aasta eest üks lahke kodanik. Tänaseks on olukord muutunud. Annetamisest on asi muutunud laenamiseks ja raamatu peremees nõuab nüüd väga resoluutselt raamatut tagasi. Olen pakkunud mitmeid variante - mitte mingi muu ei sobi, kui ainult seesama (kadunud) raamat. Kahjuks ei tea ma, missugune see raamat tegelikult oligi, sest vajaduse puudumise tõttu ma teda ei avanudki. Kui küsin omanikult, et milline see raamat oli, ei oska temagi täpselt vastata, vastab ainult, et tahab tagasi vaid enda oma... Kas oskab keegi head nõu anda, mida peaksin tegema?
Vasta

Keeruline juhtum lugupeetud muuseumipapal. Tundub,et tüli on tekkinud lausa tühja koha peale. Mida teha? Kui inimene on kunagi kinkinud või annetanud miski asja,sel juhul on ebaeetiline nõuda kingitust tagasi... Mis antud see antud!
Ja kui kinkija ise ka ei mäleta,mida ta kinkis või annetas....see on eriti haige lugu.... Kui aga on laenatud asi,siis lugu juba teine. Näiteks meie kandis on komme,et laenatud asja edasi ei laenata....Big Grin
Selliseid asju saaks vältida edaspidi sellega,et iga kingitud,annetatud või siis kasutamiseks antud asi saaks vihikusse kirja pandud. Kes tõi,kunas jne. Ütleme ausalt,et aeg teeb oma töö ja suures saginas ja tegemises võib nii mõnigi asi meelest minna. Nagu ma aru saan,on varjupaiga masinad ikka kirjas.....et kes tõi ja kes kinkis. Tuleks ka siis väiksemad asjad üles märkida. Seda sellepärast,et igasugused naljahambad ei tuleks oma vanu asju ükskord taga otsima....Big Grin
Vaat seda nõu ma ei oska küll anda,et mida teha sellise kodanikuga aga võiks siis veel otsida seda kadunud asja ja ajada selle jälge ja anda asi tagasi. Kui ei leia,tuleks see tegelane viisakalt saata pikalt...... sest sellise inimesega pole mõtet jantida,kes ise ka ei tea,mida ta otsib..... ja normaalse arusaaja inimesele peaks ka kohale jõudma jutt,et raamatut ei ole ja oldakse nõus seda kompenseerima "süüdlase" poolt. Aga eks siis otsus tuleb vasta võtta kohapeal..... Jõudu!
Vasta

Tere!
Sõna kataloog viib mõtted varuosade kataloogile. Sellist mul pole, aga leidsin oma e-kirjanduse hulgast sellise brošüüri nagu: Инстукция по эксплуатации специального грузового автомобиля IFA MULTICAR 25. Saatsin selle faili varjupaiga e-mailile: varjupaik@varjupaik.jjts.ee.
Faili avamiseks on vaja, et arvutisse oleks installeeritud djvu plugin.
Vasta

(14-04-2013, 18:35 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Keeruline juhtub lugupeetud muuseumipapal. Tundub,et tüli on tekkinud lausa tühja koha peale. Mida teha? Kui inimene on kunagi kinkinud või annetanud miski asja,sel juhul on ebaeetiline nõuda kingitust tagasi... Mis antud see antud!
Ja kui kinkija ise ka ei mäleta,mida ta kinkis või annetas....see on eriti haige lugu.... Kui aga on laenatud asi,siis lugu juba teine. Näiteks meie kandis on komme,et laenatud asja edasi ei laenata....Big Grin
Selliseid asju saaks vältida edaspidi sellega,et iga kingitud,annetatud või siis kasutamiseks antud asi saaks vihikusse kirja pandud. Kes tõi,kunas jne. Ütleme ausalt,et aeg teeb oma töö ja suures saginas ja tegemises võib nii mõnigi asi meelest minna. Nagu ma aru saan,on varjupaiga masinad ikka kirjas.....et kes tõi ja kes kinkis. Tuleks ka siis väiksemad asjad üles märkida. Seda sellepärast,et igasugused naljahambad ei tuleks oma vanu asju ükskord taga otsima....Big Grin
Vaat seda nõu ma ei oska küll anda,et mida teha sellise kodanikuga aga võiks siis veel otsida seda kadunud asja ja ajada selle jälge ja anda asi tagasi. Kui ei leia,tuleks see tegelane viisakalt saata pikalt...... sest sellise inimesega pole mõtet jantida,kes ise ka ei tea,mida ta otsib..... ja normaalse arusaaja inimesele peaks ka kohale jõudma jutt,et raamatut ei ole ja oldakse nõus seda kompenseerima "süüdlase" poolt. Aga eks siis otsus tuleb vasta võtta kohapeal..... Jõudu!
Tänud lp Talupojale kaasa mõtlemast ja -tundmast! Seni, kuni polnud intsidenti juhtunud, oli väiksemate asjade annetamine tõepoolest ainult mällu salvestatud. Seekordne juhtum tõi kitsaskoha esile ja just lõpetasin žurnaali sisseseadmise! Siiski jääb üles väike probleem nende annetajatega, kes koti, kasti või koguni sõiduki omapead varjupaika toimetavad ja endast mingit märki maha ei jäta. Tunnustan nende tegevust, sest prügimäele sattumise asemel leiavad (aegajalt täiesti uued asjad!) need kohad kui mitte kohe eksponaatidel, siis oma aega ootama laoriiulitel. Samas pole raske riputada varjupaika vihik, kuhu salapärased annetajad saaksid oma nime ja annetuse üles tähendada.

(14-04-2013, 18:59 PM)juku Kirjutas:  Tere!
Sõna kataloog viib mõtted varuosade kataloogile. Sellist mul pole, aga leidsin oma e-kirjanduse hulgast sellise brošüüri nagu: Инстукция по эксплуатации специального грузового автомобиля IFA MULTICAR 25. Saatsin selle faili varjupaiga e-mailile: varjupaik@varjupaik.jjts.ee.
Faili avamiseks on vaja, et arvutisse oleks installeeritud djvu plugin.

Tänud ksf Jukule! Näitan "laenutajale" ja uurin, kas sobib.
Vasta

(14-04-2013, 16:47 PM)muuseumipapa Kirjutas:  Multicar`i kataloog. Selle tõi annetusena juba mõne aasta eest üks lahke kodanik. Tänaseks on olukord muutunud. Annetamisest on asi muutunud laenamiseks ja raamatu peremees nõuab nüüd väga resoluutselt raamatut tagasi.

Juriidikat ei jaga aga terve mõistus ütleb, et annetus on kink. Kinkija ei saa tingimusi seada, ainult soovitusi pärast kingituse üleandmist. Enne üleandmist võib küll tingimusi seada nt testamendiga. Soovitused pole aga uuele omanikule kohustuslikud. Sama tulemus nagu oleks ostetud asi. No mida saab vana omanik nõuda kui olen temalt maja, auto või peldikupaberi ostnud. Kas mehe sõna ei maksagi? Et annan sõna ja võtan tagasi?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Targa inimesega on lihtne vaielda, näitad talle vea kätte ja teema ammendatud. Rumal aga eitab seda, mida minuti eest väitis, rääkimata siis paari aasta tagusest lausest.

Georges Simenon

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

[Pilt: 644650_467574866599382_1284588674_n.jpg]

Kui veel pole, siis antud poster oleks uhke trammis seinale panna, sama tramm ju Big Grin
Vasta

varjupaiga lehekülje järgi tekkinud sinna USA sõiduauto Hudson 6 mida vene juppidega remonditud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne