Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?
Natuke uudiseid suurprojekti lainelt - RHR-is on viitenumbriga 183172 avaldatud ühe tehnika eksponeerimise ja renoveerimise halli projekteerimis-ehitushange.
Vasta
2017. aasta suurem üritus leiab aset 5. augustil. Hetkel ei kajastu veel nimekirjas, aga mitu aastakümneid seisnud eksponaati on plaanis samuti kaasvõitlejate poolt käima ja paraadikõlbulikuks saata.

Lisainfot - varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=49&ID=49&lang=est&post=5868#2017. aasta killavoor või ka Facebookist.
Vasta
Võib tunduda veidi uskumatunagi, aga kui VAZ-i nö ripats Okaa välja jätta, siis alles täna jõudis (või jõuab nii tunni-pooleteise sees) esimene Kaama Autotehase toode.

Vt http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...t&S_ID=498
Vasta
Ja veel üks Punase Raamatu eksponaat juures - Mustveest pärinev elektrimontööride teleskooptõstuk GAZ-52 alusel.

Lisa vt http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...t&S_ID=497
Vasta
Ka venelastele on varjupaik sila jäänud http://madeinmars.ru/marsart/3440
Vasta
Natukene reklaami - selleaastane tehnikaparaad juba laupäeval, 5. augustil stardiga kell 12 J-Jaani keskväljakult. Päev tuleb tihedalt sisustatud - lisainfot leiab ka Varjupaiga veebist.

Olete kõik oodatud!
Vasta
Üks tore eksemplar on osta.ee-s müügis : https://osta-ee.postimees.ee/autokraana-...rc=listing
Kui varjupaik oleks huvitatud, siis võiks ehk proovida jõud ühendada ja korjanduse teha ning eksponaadile nr 064 seltsilise soetada.

Sass1
Vasta
Liikuvat pilti 5 aug.toimunud ürituselt Järva-Jaanis.

[video=youtube]https://youtu.be/M8ZbpnZO29A[/video]
Vasta
https://riigihanked.riik.ee/register/hange/191331

Väljas on muuseumihoone ehitushange, huvilised saavad pakkuda 25. oktoobrini, tähtaeg 320 päeva - seega võibolla järgmise aasta lõpus saab näha uusi tulemusi.
Vasta
Jõuluinfot - 2018. aasta tehnikaparaad on värskelt välja kuulutatud. Ootame rohket osavõttu, lähiajal saab ka paslike JJVV eksponaatide loetelu kodulehele riputatud.

http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=...0&lang=est või JJVV Facebook
Vasta
Aasta 2017 lõpuks veel paar atraktiivset eksponaati lisaks - endised Antsla komando paakauto Scania Vabis ja Sillamäe komando paakauto Volvo F7 6x2.

Natuke lisa lisandunud ja lisanduvatest puna-valgetest eksponaatidest:  http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=...&post=5875

Samuti uudiseid ehitusrindelt: viilhall on püsti, lõplik valmimine (ümbruse korrastamine, eksponaatide sissetoomine, töövahendid jne) on uue aasta teema.

Muuseumihoone reki esimene hange ebaõnnestus, kõik pakkumised olid eeldatust üle 100 tuhande euro jagu kallimad. Kordushange tuleb uue aasta alguses (täpsemat aega hetkel ei tea)
Vasta
Muuseumikeskuse kordusriigihange mõnda aega ülal - https://riigihanked.riik.ee/register/hange/195726

Uusi eksponaate pole lisandunud. Aga 5. mail on asjahuvilised oodatud "Teeme ära" raames masinapargi ja tulevase muuseumihoone ümbrust korrastama.

Ja tõenäoliselt tuleb peagi ka üks aktsioon. Sihiks on üks päris suur ja atraktiivne asi, täpsemalt lähipäevil.
Vasta
Mis selle jutu mõte on?
Vasta
Oskab keegi öelda, milleks on vana tuletõrjeauto Inernational 1600 kolmejätkulise käsiredeli küljel väike kraan ja mõlemat jalga ühendav toruke?
Vasta
JJVV selleaastase suurürituse lisainfi: http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=...0&lang=est

Registreerumisel kõige kiirem võimalus on täita veebis olev vastav vorm.

Vahepeal, pärast Suur Kolli on veel mõned eksponaadid lisandunud: juba varem välja reklaamitud Kihnu päästekomando endine paakauto ZIL-130 koos haagisega, siis Baruto deponeeritud GAZ-24-77 (diisel-Volga, mis küll bensumootorile tagasi ehitatud) ja endine Kesklinna päästekomando esimene põhiauto Scania "Kärmas Katariina III" (viimane plaanis korrastada ja kasutusse panna).
Vasta
tere,kuusalust tuli samal ajal kui saabus suur koll,üks omapäraline elektriline inva liikur,kohapealsed oskavad äkist pilti teha.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne