Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?
(03-08-2018, 23:24 PM)samodelkin Kirjutas:
(03-08-2018, 15:29 PM)mossepower Kirjutas: Sellised asjad tasuks lahti seletada kuna muidu võib senistele annetajatele, kes oma masina on vanaraua hinnaga ära andnud, halb mulje jääda kui selgub  et tegelikult ka emotsionaalse väärtuse eest lisaraha vajadusel makstakse.

...nii, nagu ei ole õigus ja õiglus kattuvad mõisted, nii ei ole ilmselt ka hind ja väärtus üheselt võetavad. Cool

Natuke rohkem tavafoorumlasest JJVV tegemistega kursis olijana saan öelda, et kõik hinnad kujunevad läbirääkimiste teel (algas antud sõidukil 5k EUR piirkonnast) ning 2500 sees pole ainult ost.

Ja muudest teemadest: laupäeval osales killavooril umbes 109 erinevat liikurit. Tänud kõigile osalejatele ja pealtvaatajatele!

2019 paraad on tõsiselt huvitav ja võimalusterohke. Toimumise kuupäev pole veel 100% selge, aga Tuve kuulutas teema välja: seoses JJTS 120. ja Eesti organiseeritud tuletõrje 100. aastapäevaga on plaanis rivvi saada 120 tuletõrje- ja pääste/nende valdkondadega seotud liikurit. Info tuleb mingis osas õige varsti kodulehele ja Facebooki üles. JJVV arsenalist loetlesin kokku juba ca 70 selle paraadi potentsiaaliga masinat (vastav nimekiri tuleb kindlasti üles). Sealhulgas ka masinad, mis vajavad nt siduri, elektrisüsteemi jms kõbimist enne liikuma panekut.
Vasta
Uudiseid on niipalju, et täna lisandus kogusse viis Päästeametis enam mitte kasutust leidnud sõidukit (kõik suured ja punavalget värvi). Lisainfot nt siit. Kihnust pärit Sisu oli huviorbiidis juba kümmekond aastat tagasi...
Vasta
(17-10-2018, 22:18 PM)mrali Kirjutas: Uudiseid on niipalju, et täna lisandus kogusse viis Päästeametis enam mitte kasutust leidnud sõidukit (kõik suured ja punavalget värvi). Lisainfot nt siit. Kihnust pärit Sisu oli huviorbiidis juba kümmekond aastat tagasi...
Ka Delfis selles tore uudis koos põhjaliku galeriiga:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=84054444

Ja ka teine värske artikkel Varjupaiga teemal on täna ilmunud Järva Teatajas:
https://jarvateataja.postimees.ee/643352...nemat-sugu
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne