175 mootor
#21

kas voshod 175 ja 175k on ka mingit vahet???....igatahes voshod 175k on ikka vägagi uimane
Vasta
#22

minul oli kavross ainus mis töötas oli kaas ja käigud läksid sisse juba sõidul muud viga polnud

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#23

voshodi põhiline viga see et silindri sees on liiga palju akanaid.
tuleb panna Iz Jupiteri silinder peale. Seal on suuremad aknad ja neid on seal vähem seega väiksem võimalus et laiali läheb
Vasta
#24

e-side Kirjutas:voshodi põhiline viga see et silindri sees on liiga palju akanaid.
tuleb panna Iz Jupiteri silinder peale. Seal on suuremad aknad ja neid on seal vähem seega väiksem võimalus et laiali läheb

seltsimehed kaasvõitlejad, mõelge siiski ise ka enne, kui sellise teksti järgi tegutsema hakkate. soovitajale aga jõudu tööle.
Vasta
#25

soovitan panna m6ne neljataktilise silindri, siis jääb akendega jant üldse äraBig Grin

130km/h @ Jupiter1 - serious s**t
Vasta
#26

IZJU2 Kirjutas:soovitan panna m6ne neljataktilise silindri, siis jääb akendega jant üldse äraBig Grin

See sindrinahk eeldab liiga suurt ümberehitust. Esiteks tuleb siis silindrile aretada külge klapid/nukkvõll/jms, sest gaasijaotus vajab lahendamist. Teiseks tuleb katkesti ringi teha ehk teise kohta viia, sest neljataktilisel käib üks \"surakas\" ju kahe tiiru takka, mitte igal tiirul nagu kahetaktiliselt. Kolmandaks tuleb lahendada nii klapiajami (nukkvõll jms) ning vändalaagrite õlitus, sest segu enam ju karterist läbi ei käi ja bensiini sees õli kahh enam ei ole. Big Grin

Aga noh... üks Tapa lähedal elav meistrimees ehitas 1943. aastal mootorratta rehvide, veljetoorikute, karteripoolte ja roostes silindrijäänuste põhjal. Ülejäänu tegi ta Vagunidepoo töökojas ise Wink

Nii et jõudu tööle Big Grin Big Grin Big Grin

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#27

stretch Kirjutas:
ressu Kirjutas:Kas keegi ei tea suus voshodimootorikohta midagi.
Kasuta palun mõnikord \"muuda\" nuppu, siis saad ehk ise ka aru mida ütlesid.

nats OT (offtopic): see muuda nupp ei tööta siin vist, eile proovisin mitu korda oma postitust muuta, aga see sindrinahk tahtis hoopis ära kustutada.... imelik.....

ja nüüd siis teemasse: KORRALIKE voshodidega pole mul tegemist olnud, see mis mul oli, oli vist 3m ja ikka väga hõre/lahja/jõuvaene etc..... kuigi see oli juba parajalt ära retsitud poiskeste poolt..... ja teatud \"ümberkorraldused\" nagu näit. teibituuning ja muu isetegevus oli sellele loomulikult kaasa aidanud..... kuid voshodide tüüpviga peaks olema see 4. käik, kui ma ei eksi..... et algul vist töötab enamvähem, aga siis ei ole enam 4-ndaga mingit vedu...... rohkem +/- ei tea, sest pole korraliku voshodiga sõinud, isegi näinud pole mitte kui ainult pildi pealt.....
ma arvan, et infot voshodide kohta saad sa teiste hulgas veel kasutaja mikk15 käest, küsi!

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#28

-matu- Kirjutas:
stretch Kirjutas:
ressu Kirjutas:Kas keegi ei tea suus voshodimootorikohta midagi.
Kasuta palun mõnikord \"muuda\" nuppu, siis saad ehk ise ka aru mida ütlesid.

nats OT (offtopic): see muuda nupp ei tööta siin vist, eile proovisin mitu korda oma postitust muuta, aga see sindrinahk tahtis hoopis ära kustutada.... imelik.....

...3m ja ikka väga hõre/lahja/jõuvaene etc..... kuigi see oli juba parajalt ära retsitud poiskeste poolt..... ja teatud \"ümberkorraldused\" nagu näit. teibituuning ja muu isetegevus oli sellele loomulikult kaasa aidanud.....

Kuidas teibituuning mootori hõredaks tegi ja mineku ära võttis? Kummaline...
Ja muide, \"muuda\" nupp töötab mul küll.
Vasta
#29

Kas sellele mootorile on omane klõbin nii käimisel kui niisama käiamisel(ilma süüteta)?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne