Audi 80 1.8 monopritse 1991
#1
Probleem on autoga selline, et külmalt ei taha kohe mitte kuidagi käivituda. Peab ikka korralikult käiama, enne kui elumärki näitab. Kui autoga paar tiiru ära teinud, siis läheb nagu paugupill tööle(ehk siis sooja mootoriga probleemi pole)
Bensiinifiltri vahetasin ära, tolku polnud. Ehk oskab keegi öelda, milles asi võib olla, või äkki oli kellegil midagi taolist? NB! Kasuks tuleks ka teadmine, kus võiks olla külmkäivitusklapp vms sellise mootori puhul.

Ette tänades...

Ramon Rantsus
Vasta
#2
Ilmselt jamab temperatuuri andur. Kui mootori töötemperatuur on tiba tõusnud siis hakkab andur tööle ja asi korras. Külma mootori korral on anduri takistus ca´10 000 oomi , kui juhtplokk õiget infot ei saa siis käima asi ei hakka. Muidugi võib seal olla ka teisi vigu (näit. gaasiklapi asendi adur jne.) Kui võimalik siis lase kuskil kompuuter külge ühendada,tavaliselt on juhtplokil ikka mingid veakoodid mälus. Saad kiiremini asjale pihta kui niisama jubinaid vahetad ja närve kulutad. Edu!
Vasta
#3
Tänan...Eks ma siis uurin seda diagnostika asja.

Ramon
Vasta
#4
Mono-Jetronicu (on ikka sihuke monopritse?) veakoode peaks ise kah suht lihtsa vaevaga lugeda saama.
Vasta
#5
http://tech.bentleypublishers.com/thread...geID=55422 tundub olevat mõistlik jutt teema kohta. Juhul kui on ikka sama süsteem.
Vasta
#6
Aitäh. loodan siis sealt abi leidaSmile
Vasta
#7
http://foorum.audiclub.ee
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne