JAWA kleepsud, logod, mütsid, särgid jne.
#21

andris Kirjutas:HehBig Grin
Mulle pakuvad CZ asjad rohkem huvi.
Ega te ei tea kas mõned muud NSVL aegadest pärit Ida-Euroopa tsiklifirmad sellist nänni ei tee?

Vaata samale lingile seal on ka CZ-i vidinaid!
http://jawamaniak.wz.cz/e1.htm

Ja sealt vali Cezeta!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#22

Ei, seda ma tean et CZ stuff seal on, aga ma tahtsin teada, et kas teised mootorrattafirmad (näiteks IŽ) ei tee selliseid nokatseid ja võtmehoidjaid nagu Jawa ja CZ.

Maamees linnast.
Vasta
#23

oleks ka mees tellima
Vasta
#24

unikumlover Kirjutas:oleks ka mees tellima

Saada mulle PT, mida täpsemalt tahad

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#25

Teeks mingi ühise aktsiooni, mingi kogus särke (~10). Olen hetkel reklaamifirmas, saaks särkidele logod peale lasta, igasugu muud ilukraami kah.. klepse jne. Üks särk maksaks miski 100.. ma arvan.
Vasta
#26

PRIITO Kirjutas:Teeks mingi ühise aktsiooni, mingi kogus särke (~10). Olen hetkel reklaamifirmas, saaks särkidele logod peale lasta, igasugu muud ilukraami kah.. klepse jne. Üks särk maksaks miski 100.. ma arvan.

Mina oleksin raudselt käpp!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#27

Sama siin.
Kindel käpp!
Vasta
#28

Väga hea. Esialgu teeb 5 särki. Kui vaba aega leian, teen särgi kujunduse valmis (mingi lihtsama ja teise, detailsema). Kõik ideed selles osas on teretulnud.
MSN: priitonet@hotmail.com
e-mail: priitonet@hot.ee
Vasta
#29

ega isegi ära ei ütle!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#30

Särgikavandid on osaliselt valmis. Seljatagune osa on veel lahtine. Kui tahate, võiks miski joonistuse ka kuskile panna, tsikli. Tsiklivend võiks siia pildid lisada, ma ise ei saa.
Ja TELLIJAD, lisage oma suurused ka siia. (XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL)!

Vasta
#31

Nii kuna manused siin panna ei saa siis annan lingina.
SIIN SIIS PILDID SÄRKIDEST

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#32

mina tahaks xxxl suurust!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#33

Sooviksin XL suurus punast särki, kus rinnal valge JAWA logo Toungue
Vasta
#34

kui saab erinevaid variante särkidest, siis võtaks igast ühest ühe!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#35

Võtaks siis tumepunane2 variandi, XL suurus
selle:
http://www.album.ee/?o=289194970
Vasta
#36

Ma võtaks ka ühe tumepunane2 variandi, XXL suuruse
sellise:
http://www.album.ee/?o=289194970
Vasta
#37

Niisiis osaleks ka selles aktsioonis, kuid hoiatan ette, see kes tellima tootjalt hakkab, hea soovitus talle: telligu algul vähem paar nädist, kui keegi veel soovib siis teise tellimusega tehtakse juurde, muidu paned pange. Lõpptulemus on jama, võid jääda istuma hunniku särkide otsa.

Seega idee enne paar tk näidiseks, kes veel tahab andku teada ja kandku raha ennem teise inimese arvele.
Kord kuus või paari kuu tagant, kui kogus koos võib ju alati juurde lasta tellida.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#38

No krm.., mis näidiseid vaja on. Ega te ei viitsi ju ise niikuinii kohale kaema tulla. Või viitsite?? Täiesti korralikud särgid saavad, korralik kummiga pressitud logo/pilt, pesus maha ei tule.
Ma pean ise selle tellimuse esialgu kinni maksma. A mul hetkel üsna nutune seis, uut mootorit oleks vaja masin arvele võtta. Seepärast lasen väiksema koguse teha esialgu.
Aga nende eritellimustega on natuke jama. Hinnale tuleb \"mõni kroon\" lisaks ja aega võtab ka kauem. Konveier-meetod sobiks ka ju Smile
Vasta
#39

Priito, sa said minust veidi valesti aru, minu mõte oli. et lasend näiteks ühe partii teha. Teed nendest näiteks paar pilti vms. Igatahes soov oli mul selles, et sa ei jääks ise pärast särgihunniku otsa seisma.

A pane ka mingid hinnad üles+- varuga, mis nad maksta võivad. Siis rahvas saab aru, mida sa pakud. Teiseks konto number ka vajalik. Enne papp ette, siis kaup kätte.
Unimüts

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#40

Aa.. eino, ma mõts\'n ise ka nii Smile
A ok, teen pilti, kui asjad valmis. Mingi aeg annan tellimuse sisse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne