Milline bmw oli 175cc?
#1

nimelt, mu vanaonul oli sõjaaegne bmw, mis kahjuks ära varastati. Onu räägib, et see oli 175 cc. Missugune see bmw sis võis olla?
Vasta
#2

BMW 175ccm mootoriga tsiklit tootnud ei ole.On 198 ccm mudel R2 ja 192 ccm mudel R20.R2 peaks olema üsna levinud ,kuid R20 on toodetud vaid mingi 4000-5000 eksemplari.
Vasta
#3

Norras olevat kunagi valmistatud mootorratast \"Tempo\" millel oli peal BMW 175ccm mootor ,aga see oli litsentsi alusel valmistatud ja vist \"Villiers \"-i kirjadega, või hoopis \"Sachs\"-i kirjadega.Igatahes BMW kirjasid seal peal ei olnud.Ja mootorit oli kas suuremaks või väiksemaks natuke tehtud.Kunagi lugesin sellest ,aga ei suuda enam üles leida.
Vasta
#4

Mootorratast \"Tempo\" ei valmistatud sugugi Norras vaid meie omal isamaal. Ja mootor oligi Villiers.
Vasta
#5

Tempo mootorratast ei toodetus sugugi vaid Eestis, samanimeline oli tootmises ka Saksamaal 1928-1936 firmas Vidal und Sohn Hamburgi linnas.Seda ,et Tempot toodeti enne sõda ka Norras, tean ma 100%, ei suuda praegu ainult mingeid andmeid selle kohta leida
Vasta
#6

to Vootele:
Mootorratast \"Tempo\" ei valmistatud sugugi Norras vaid meie omal isamaal. Ja mootor oligi Villiers.

Leidsin!Tempo mootoratas Norras ,valmistas Jonas Oglaend AS, asukohaga Sandnes,Stavanger.Tootmist alustati 1935 ja igatahes 1956 oli veel mudel Tempo Standard 150 tootmises. Toodeti vähemalt 5 erinevat mudelit:Tempo 98ccm Sachs mootoriga, Tempo 125ccm Sachs mootoriga,Tempo Standard 150ccm ilmselt Sachs mootoriga , Tempo 125 Villiers ilmselt Villiers mootoriga,siis veel Tempo (mudelit ei tea) millel oli Sachs 175ccm mootor algselt ja hiljem mootor 200ccm Messerschmitt KR200
info siin:
http://www.btsc.btinternet.co.uk/mq28.html
aga see pole mitte see lehekülg mida mina tegelikult otsisin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne