automoto.ee pildialbumid
#1

Osad kasutajad võibolla olid kursis vana galerii olemusega ja teavad millest jutt käib. Seoses väikeste ümberkorraldste ja sooviga tõsta automoto.ee serveris olevate materjalide kvaliteeti sai vana galerii suletud ja sündis uus meediumite arhiveerimise koht.

Seal leiavad koha kõigile vaatamiseks harivad, huvitavad ja ajalugu jäädvustavad fotomaterjalid.
Mis täpsemalt seal olema hakkab, selle üle otsustavad automoto.ee administraatorid.

Täpsem info ja reeglid siis kui teenus tööle hakkab!
Vasta
#2

Hmm,see galeriiga seonduv-kõik kena ja tore,aga kuidas jääb siis tulevikus postitusele attachmendi lisamise võimalusega (eriti just teemades nagu Pildimäng vms)???-kas jääb nii,nagu praegu,ainult serverist linkimine või tuleb ka mõni muu attachivõimalus?
Vasta
#3

Attachid said töesti hetkel maha võetud, kuna pildid salvestati sql baasi, ning see ei olnud üldsegi optimaalne. Ja lisaks on neid attache tekkinud liiga palju, ja sql ei ole siiski IMO mõeldud piltide salvestamiseks. Puudub aga võimalus neid pildikesi muudmoodi salvestada. Meil mõned ideed on ja üritame ka neid teostada...

Niikauaks ehk rahunevad kasutajad sellest attachimise võimalusest natkene maha. Leidub ka piisavalt muid alternatiive. Ei tohiks raske olla selgeks õppida ftp kasutamine ja hot.ee omale konto registreerida ning endale vajalike meediumid seal üleval hoida. Ja kas peabki see pilt olema täis resolutsiooniga, piisab ehk ka pisemast ja veidi halvema kvaliteediga koopiast. Kellel huvi on saab alati pildiomanikuga ühendust võtta ja paluda saata originaali hi-res koopia.
Vasta
#4

svenson Kirjutas:Ei tohiks raske olla selgeks õppida ftp kasutamine ja hot.ee omale konto registreerida ning endale vajalike meediumid seal üleval hoida.

hot.ee ei ole minu arvates küll parim lahendus - mulle väga näib, et viimased 4 aastat seda keskkonda väga ei arendata, ning selle käideldavuse (kiiruse, tõrgeteta toimimise jms) peale eriti rõhku ei panda. Ma olen viimase 4 aasta jooksul kogenud korduvalt, kus hot.ee keskkonna vahendusel maailmale avatud materjalid ei ole saadaval. Või on asjalikke materjale hot.ee arendajate poolt sealt lausa kustutatud.

Näiteks miski 1999-2000 kaevasin ma ühest kivihunnikust välja ca 1910. aasta Brasieri raami, millest ma tegin identifitseerimise tarbeks spetsiaalse veebilehe aadressile http://www.hot.ee/1910car koos hulga piltidega. Tänaseks on see leht hot.ee keskkonnast eemaldatud. Näiteks Rain Vaikla (siinne kasutaja manic) leht http://www.rrg.edu.ee/~rainvaikla/m01.html viitab mainitud minu tehtud Brasieri jäänustele lehele, kuid link läheb tühjusse. Õnneks on ta kopeerinud olulisimad fotod ka oma lehele.

Ei tea, miks hot.ee inimestele ei meeldinud Eesti ühe vanima auto jäänuste eksponeerimine? Ehk peaksin need pildid automoto albumisse ümber tõstma...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

valdo Kirjutas:Ei tea, miks hot.ee inimestele ei meeldinud Eesti ühe vanima auto jäänuste eksponeerimine?

Äkki olid hoopis pahad |-|4xx0r-id need, kes lehe /dev/nulli saatsid? Big Grin
Ajutiseks piltide näitamiseks kärab IMHO hot.ee küll.
Vasta
#6

valdo Kirjutas:Ei tea, miks hot.ee inimestele ei meeldinud Eesti ühe vanima auto jäänuste eksponeerimine? Ehk peaksin need pildid automoto albumisse ümber tõstma...

Seetõttu, et teatud aja möödudes, kui seda E-maili seal ei kasutatta, siis konto sulgetakse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne