on see iz jup 4 ?
#1

http://pilt.ee/view/261393/ mis jupiga on tegu pidi olema ringraja käigukast ja silindrid on ka veits teised ja süütemängu (12v) näen ka esimest korda keegi teab ehk?
Vasta
#2

aa jawa leegitorud istuvad otsa aga silindri kuju on izi oma
Vasta
#3

Sellise leegitoru kinnitusega (mutril väliskeere) silindrid olid minuteada ainult jup2-hel.
Võin muidugi ka eksida, kuna eriti \"juppidega\" tegelenud pole....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

ka esimesel seerial oli selline leegitoru kinnitus. kummaline on aga see, et peal on 12v süütemäng. seega langeb ära variant, et karter on 4. seeria oma, sest sellele esimesed silindrid ülevoolukanalite erinevuste tõttu peale ei lähe. karter siis tõenäoliselt jupiter-5, kuna sellele sobivad ka esimesed silindrid (ma loodan, et mu mälu mind alt ei vea ja lisaks ülevoolukanalitele olid samad ka silindripoltide asukohad). seda muidugi juhul, kui uuem süütemäng pole vahetükiga vanale karterile peale istutatud.
Vasta
#5

Kas siis jup4-le ei sobi jup1-jup3 silidrid, aga jup5 omad sobivad vanematele jup.-dele?
Minul on jup3 karter ja peal peaks olema jup4 silindrid.
Vasta
#6

a jawa torud on ju peenemad kas siis juppide töömahud on siis nii erinevad või ma võinki lambist mingi peenema leegika panna
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne