Jaan Tatika ideed

(29-11-2016, 19:17 PM)janek p Kirjutas:  
(28-11-2016, 00:23 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:    Vist ainult ühel Holstre mehel oli sauna katus tehtud laastust.


Holstrest natu Mustla poole on see .....ja minu mäletamist mööda on ikka elumajal laastu katus.

see Mustla poole maja sai hiljuti laastkatuse ca 10a tagasi, kui mõtled seda rohelist maja vasakut kätt Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta

(29-11-2016, 19:17 PM)janek p Kirjutas:  
(28-11-2016, 00:23 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:    Vist ainult ühel Holstre mehel oli sauna katus tehtud laastust.


Holstrest natu Mustla poole on see .....ja minu mäletamist mööda on ikka elumajal laastu katus.

See katus pandi alles hiljuti. Mõtlen ikka paremat kätt ühel saunal.... Big Grin
Vasta

[Pilt: nerokasta_85.jpg]
Vasta

(29-11-2016, 22:45 PM)JaakH Kirjutas:  
(29-11-2016, 19:17 PM)janek p Kirjutas:  
(28-11-2016, 00:23 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:    Vist ainult ühel Holstre mehel oli sauna katus tehtud laastust.


Holstrest natu Mustla poole on see .....ja minu mäletamist mööda on ikka elumajal laastu katus.

see Mustla poole maja sai hiljuti laastkatuse ca 10a tagasi, kui mõtled seda rohelist maja vasakut kätt Big Grin

Värvis väga kindel ei ole,ei mäleta krt,enne kurvi seda maja mõtlesin.

Talupoeg kummalt poolt tulles Big Grin
Vasta

(30-11-2016, 18:25 PM)janek p Kirjutas:  Talupoeg kummalt poolt tulles  Big Grin

Linna poolt tulles paremat kätt kuskil mäe peal.
Vasta

(30-11-2016, 19:01 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(30-11-2016, 18:25 PM)janek p Kirjutas:  Talupoeg kummalt poolt tulles  Big Grin

Linna poolt tulles paremat kätt kuskil mäe peal.

Pange gepsu koordinaat ,siis asi kõigile selge. Big Grin
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Ei tea kui hull idee see oli aga suurte prusside lõikamine sai hullust mõttest uue süsteemi mis küll üsna kiirelt käed-jalad maha saeb Cool

[Pilt: 20161220_171322.jpg]

Circular saw chainsaw attachment...
Vasta

Bot Tak.
El Camino hoiab nüüd piip ja prillid : )
Vasta

sobib ka katlakütmise teemadesse, aga jätan vaatamise pigem siia. teema pealkiri sobib nähtuga kuidagi paremini kokku.

Automatiseeritud halupuude pealeanne katlasse.
juttu on seal palju, nii et omal vastutusel saab tagasi-edasi kerida, kel rohkem mahti süveneda.
Vasta

Üsna geniaalselt lihtne ja igati lahe aparaat tehtud. Suisa kahju on näha sellist šedöövrit Jaan Tatika teemas mis on veidike alavääristava alatooniga, kuid kuniks meil ei ole veel loodud teemat 'Geniaalselt ahhujeetjelski' siis peab ahju konstruktor leppima olemasoleva teema alla paigutamisega ning saama (vähemalt minu poolt) 10 punkti kirja Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Jah, mul tuli kah see "keniaalne"  mõte pähe, et kui sisse seada tarneahel võsa-hake-hoia-transa-hoia-tõsta-etteanne-põleti-katel   siis kuhu need halupuud (mis pole eriti kaubandusliku välimusega aga omal kütta kõlbavad küll)   panna.
Vasta


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Julged jäsemed pole veel ilmast otsa saanud : (

Ükspäev sattus ette selline kipsitõstuk. Meisterdatud olude sunnil, kättesaadavatest materjalidest ja väidetavalt oli täiesti hästi toimetanud, enne kui päris riistapuu kohale jõudis.

   
Vasta

mina tõstsin kunagi gipsi nii, et vanad uksehinged keerasin kerge laudadest raami külge ja teise otsa lakke, lükkasin plaadi üles ja paras lauajupp oli kõrval mis hoidis plaati seni kui said kruvid sisse. See oli odavaim abiline plaadi laes hoidmiseks ja nii sai terve maja lagi paika pandud üksinda.  Kusjuures ajalist vahet polnud kas nii nikerdada, või abilisega teha kellel pole trelli ja nokib nina seni kui mina plaate kinni kruvin. Selle uhke spetstõstukiga oleks kindlasti kiirem ja mugavam olnud aga sell ajal oli see ehitusbuum ja rendis neid ei olnud saada.
Vasta

Siin mõned päevad tagasi tuli meie õuele üks kasutatud pöttingeri press. Kõik ilus ja tore, aga see pinotexi purk seal rummu otsas ajas muigele Big Grin. Olen varemalt kuskil sama süsteemi näinud kilukarpide näol. Asi ju arusaadav, kuidagi on vaja rumm ja laager ära katta!. Võrreldes kapsli hinnaga, siis on pinotex ikka ropult odavam Big Grin
[Pilt: 0110692731e87ac.jpg]

[Pilt: 011069272904aa9.jpg]

Taaskasutus missugune!

Almost Again
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=VVV4xeWBIxE
Kanali omanikul on palju toredaid ideid, aga see vast kuulub pigem siia. Big Grin

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta

Kodanik Darwini keiss ju:teekond ahvist inimeseks(üks etappidest) Big Grin
Vasta

[Pilt: 1483821222154659549.gif]
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=yX-gKv6pHN0

Veits pikk on ja võibolla ka pisut liiga asjalik, aga idee on sobimatu mujale. Big Grin

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne