Jaan Tatika ideed
Tahm tekib mittetäielikul põlemisel.
Vasta
Huvitav milline korsten peale kahte talve isearetatud õlipõletiga kütmist välja näeb? Kas see saastakiht tavalisele korstnaluuale allub või koguneb ja ootab põlengut?
Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
Indikaator on arvatavasti katlas endas. Kui sinna midagi märkimisväärset ei kogune, pole ka korstent vaja lammutama hakata. Kunagi nägin, mida saab teha mittekorras õlipõleti täiesti uuele katlale. Hommikul tööle minnes oli katel maast laeni tahma täis. Tegime siis puhtaks ja panime uuesti tööle. Paari tunni järel oli samasugune olukord käes, aga õnneks jõudis vastav ametimees seks ajaks kohale ja tegi põleti korda.
Vasta
(06-11-2017, 10:41 AM)Basilio Kirjutas: Huvitav milline korsten peale kahte talve isearetatud õlipõletiga kütmist välja näeb? Kas see saastakiht tavalisele korstnaluuale allub või koguneb ja ootab põlengut?
Korsten säras nagu uus. Roostevaba moodul korsten oli  Smile

Pealevoolu toruotsa ummistus mittetäieliku põlemise põhjus täitsa loogiline. Vahest läks tuli torusse a kustus kiiresti.
Vasta
(04-11-2017, 11:55 AM)klemm Kirjutas: ...
Katusel oli lumi tahmane, a 2 talve tasuta kütet oli mõnus.  Praeguses elukohas ei julge nii teha, naabrid liiga emmid  Smile  fritüüri õliga peaks muidugi proovima, see ei tahma niipalju.

Kuradi m***id säärased, hoiavad oma tervist rsk. Ei lase inimesel loovalt toimetada. Sad

Kui õhku on vajalikus kohas piisavalt, ei paista kasutatav kütus kusagilt välja. Wink
Vasta
ätituud, mis vähemasti minu südame soojaks teeb.


Vasta


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne