Krossirott Võso 2nd Edition
#1

Hetkel käib siis sellise aparaadi ehitamine ,vähe on küll tehtud ,aga asi hakkab vaikselt jumet võtma... Varsti peaks osad jupid värvi alla saama ,nagu nt raam ja sinna kuuluvad asjad...

Pildid: http://www.pilt.ee/bluedog <--- Seal saab ka näha krossirott võso 1st Editioni..

Homme uued uudised...
Ja ka uued pildid...

Ullem aretaja...
Vasta
#2

Rott on ta kindlasti, aga kas krossi oma, see on küll ülimalt kaheldav.
Vasta
#3

No hetkel on ta rott ,hiljem saab tast aga krossirott ,muidugi ei tähenda see seda ,et ta peaks krossika moodi välja nägema ,oi ei ,peaasi on see ,et endal oleks huvitav ja mugav sellega krossida...

Ullem aretaja...
Vasta
#4

Sul seal pildil \"2 raami tegemiseks\" on tagumine raam ka voshodi oma? Endal ka selline mis arvatavasti K-58 oma on aga sinu ja minu raamil on midagi ühist mida teistel pole. Raami ees otsas (kuhu kinnitub kahvel) on ülemise toru küles allapoole kinnituv plekiriba milles on kaks auku. Olen koguaeg mõelnud, et mis sinna külge käib aga pole kuskilt selguseni jõudnud. Raamatus polnud seda jublakat üldse märgitud. Ehk sina tead millele see on?

Igaljuhul jõudu ja edu tegemisel!
Vasta
#5

Erikule. NIIpalju kui mina aru saan pead sa silmas raami küljes asuvat kinnitust mis on paagi all paikneva süütepooli jaoks
Vasta
#6

Erikule. NIIpalju kui mina aru saan pead sa silmas raami küljes asuvat kinnitust mis on paagi all paikneva süütepooli jaoks
Vasta
#7

See kinnitus on seal jah süütepooli jaoks ja see raam ei ole voshoodi oma vaid mingi moskva ,täpselt ei oska aga öelda ,et millise... Kes tahab ostku ära... Alghinnaks pakun 100.-

Ps! Raamil puudub kiige ,aga muidu tipp topp sirge raam... Big Grin

Ullem aretaja...
Vasta
#8

Süütopool käib ju sinna lühema junni peale. Aga see pikem milleks on? Ega ometi kaks süütepooli? Big Grin

BlueDog Kirjutas:.. see raam ei ole voshoodi oma vaid mingi moskva ,täpselt ei oska aga öelda ,et millise...

Tegemist võib olla K-58 või K-175 raamiga. Vaata raami ette plekitüki peale. Uuri mis seal on.
Vasta
#9

No kunagi garaaźi jõuan ,siis uurin ,ise küll loodan ,et on k175 ,sest k175 on originaalis jumala shefi välimusega... Muidugi hetkel on ka minsk m-1-m ehitamine pooleli... Õigemini polegi midagi tehtud ,sai teine ainult juppideks kakutud....

Ullem aretaja...
Vasta
#10

see ongi otseloomulikult K-175.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne