kas minsk või moskva
#1

keldris üks mootor... ei tea kas minsk või moskva. mootor ärge pange tähele mu kommentaari pildi all, nagu see oleks raudselt minsk... järele mõeldes tuli meelde, et see pole sama mootor, mis minskilt sai maha võetud.
Vasta
#2

Kas vanal Moskval (Moskva M-1-A) ja vanal Minskil (ka margiks M-1-A) mootoris üldse mingi märgatav vahe oli? Tehnika ju sama. Olid nad mõlemad ju DKW RT 125 replikad ja esialgu erinesid sellest praktiliselt vaid üksikute keredetailide poolest. Isegi silindri ja silindripea ribistus oli sama minu arvates.

Muidugi... üks identifikaator on tehasetähis, mis minu mäletamist mööda kusagil pooltele sisse valatud oli... kui oli MMZ (MM3) on Moskva tehas, MMVZ (MMB3) siis Minsk.

Parandage ja täiendage mu arvamust, kui see on poolik või vale.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

hakkasin sis otsimaie ja hetkega leidsin selle koha... on kirjutatud \'K-58\'. minu poolest võib teema lukku panna.
Vasta
#4

Kui tegemist on K-58 mootoriga, siis palju tal on ühilduvust Moskva ja minski vanade kolmekäiguliste mootoritega?
Vasta
#5

Erik Kirjutas:Kui tegemist on K-58 mootoriga, siis palju tal on ühilduvust Moskva ja minski vanade kolmekäiguliste mootoritega?



neil on palju ühilduvust.
Vasta
#6

Tziklivend Kirjutas:neil on palju ühilduvust.

Kui neil on üliduvust palju, siis äkki keegi tooks esialgu ära jupid mida ümber tõsta ei anna. Ise ei kujutagi ette mis need olla võiks.
Vasta
#7

ma küsiks kohe ka ära, et kas uuemate minskate kolvirõngad sobivad vanale minskale?
Vasta
#8

riivo Kirjutas:ma küsiks kohe ka ära, et kas uuemate minskate kolvirõngad sobivad vanale minskale?


sobivad ka sidurikorv/kettad,käigukasti jupid,kolb,sõrm,splindid,jne.
Erik,võrdle neid mootoreid,näed ära kas on sama mootor või mitte.
Vasta
#9

I didn\'t understand the problem.
Moskva - M1A, Minsk M1M and ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne