2 Pobi Võru vanarauas.
#1

Jõudu.
...selles,mis jääb raudteest linna poole.Nagu tavaliselt,keset virna,ainult nina ja teisel saba paistmas.Põgusal vaatlusel III seeria,silma jäi sirge antenn ja veel terved klaasid,teisel küljes terve suunatuli ja numbri-stopptuli.Sisu kohta ei tea(krt,kõrgel,ei olnud ronimisriideid.)Sillad mõlemil all.
Lisaks juba muljuda saanud Mosse 411 ja suht kobe 401 nina-kannel.Krempel pidi nädalakese vähemalt paigal püsima.
Vasta
#2

Juurikaz Kirjutas:Lisaks juba muljuda saanud Mosse 411
Oled ikka kindel, et 411?
Vasta
#3

Kui nii küsid,siis 100% ei ole,teadjam oli kohalik papi,samahästi võib see olla 423;424 või 430.Kõrgel oli,ei saanud uurida.
Vasta
#4

Samad Pobid? http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8702
Sel juhul nad seal pea 2 kuud juba seisnud.
Vasta
#5

Juurikaz Kirjutas:Jõudu.
...selles,mis jääb raudteest linna poole.Nagu tavaliselt,keset virna,ainult nina ja teisel saba paistmas.Põgusal vaatlusel III seeria,silma jäi sirge antenn ja veel terved klaasid,teisel küljes terve suunatuli ja numbri-stopptuli.Sisu kohta ei tea(krt,kõrgel,ei olnud ronimisriideid.)Sillad mõlemil all.
Lisaks juba muljuda saanud Mosse 411 ja suht kobe 401 nina-kannel.Krempel pidi nädalakese vähemalt paigal püsima.
No võtke head Võru inimesed siis need tuled, klaasid ja antennid maha ja ma usun, et teie vaev saab varem või hiljem igal juhul hüvitatud kas siin foorumis või Kurtnas.
Ega see üleskutse päris isikliku huvita ka nüüd ei olnud:ma ise oleks huvitatud Pobi originaal kojamehevarrest, (kui see seal masina küljes ikka on originaal)Mosse 401 ninast on mul ka kahju ja keegi võiks selle säält kilohinnaga välja lunastada.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#6

eberhard Kirjutas:No võtke head Võru inimesed siis need tuled, klaasid ja antennid maha ja ma usun, et teie vaev saab varem või hiljem igal juhul hüvitatud kas siin foorumis või Kurtnas.
Ega see üleskutse päris isikliku huvita ka nüüd ei olnud:ma ise oleks huvitatud Pobi originaal kojamehevarrest, (kui see seal masina küljes ikka on originaal)Mosse 401 ninast on mul ka kahju ja keegi võiks selle säält kilohinnaga välja lunastada.

Üsna eluohtlik võib olla kõrgel hunniku otsas vrakke lammutada. Ning - vanade vrakkide osandamine on kinniroostetamise vms tõttu ka lagedal raske, liiatigi siis hunniku otsas muu kola all.

Loomulikult võiks keegi detaile maha võtta aga... eeltoodud põhjusil on see raske.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

valdo Kirjutas:
eberhard Kirjutas:No võtke head Võru inimesed siis need tuled, klaasid ja antennid maha ja ma usun, et teie vaev saab varem või hiljem igal juhul hüvitatud kas siin foorumis või Kurtnas.
Ega see üleskutse päris isikliku huvita ka nüüd ei olnud:ma ise oleks huvitatud Pobi originaal kojamehevarrest, (kui see seal masina küljes ikka on originaal)Mosse 401 ninast on mul ka kahju ja keegi võiks selle säält kilohinnaga välja lunastada.

Üsna eluohtlik võib olla kõrgel hunniku otsas vrakke lammutada. Ning - vanade vrakkide osandamine on kinniroostetamise vms tõttu ka lagedal raske, liiatigi siis hunniku otsas muu kola all.

Loomulikult võiks keegi detaile maha võtta aga... eeltoodud põhjusil on see raske.
Laoplatsil toimetav kraana võib ju huvi korral vraki hunniku otsast alla tõsta!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#8

eberhard Kirjutas:Laoplatsil toimetav kraana võib ju huvi korral vraki hunniku otsast alla tõsta!

Teoreetiliselt jah.

Praktiliselt... kas emeksi mehed hakkavad end paari \"hullu\" pärast liigutama? Ma olen siit-sealt kuulnud, et kas ei lasta saamalisi üldse ligi või... kui lastakse, siis öeldakse et ärge meie elu ja tegevust ehk metalliutiliseerimist segage. Ehk siis kahtlen väga selles ettevõtmises.

Ja... tükid hakkavad sel juhul kulla hinda maksma.

Kes leiab, et ma pada ajan, siis oleks mõistlik vastu vaielda. Loodan väga, et siiski ajan pada, aga kardan ometigi et vast ei aja..

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Ega nad ei viitsi seal liigutada jah. Need mõnedsajad kroonid raha on köömes selle kõrval, mis seal ainuüksi ühe päevaga läbi käib.
Vasta
#10

To wax:needsamad jah,ise avastasin siis suht hiljuti-seda enam paneb imestama,et neid keegi veel \"osastanud\"ei ole.
Homme lähen ise asja \"relvastatult\"uurima,jõuluaeg-naine poodi kingitusi ostma,ise saab rahulikult nokitseda.Big Grin
Ja turnimisest:wax-i piltidel on vared hunniku otsas aga praegu suht keskel ning Võru rauas on tõstuk samast ajajärgust nagu sealolev stuff.Big GrinBig Grin
P.S.Ega ei oska juhatada poodi,kus akuga nurgalihvijat e.rällakat müüakse(hind?)?
Vasta
#11

Jõudu
Teema lukku,minu süül sai asi topelt,õige koht Uunikumi teema R.I.P. all.
Vasta
#12

Need pobid ikka veel alles võrus...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne