druzba mootor jamab!!
#1
Question 

nii mul on nagu druzba küllaltki wähe töötanud kui pikalt seisnud! ükspäev võtsin ta siis wälja, puhastasin ära, panin uue kütuse sisse, käima läks kohe kuid veidi hilmjem hakkas jamama! nimelt töötab ta nii kaua kuni karpas kütust jätkub, et nagu ise ei võta karpasse kütust juurde, seal membraanil on see segu rikastamise nupp kust algu mootorile kütust peale lased kütust tulebki ainult siis kui seda nuppu peal hoian( siis ta töötab kuid tossab nagu ma ei tea mis asi)!! olen karpa ära puhastanud ja midagi imeliku seal ei paista olevat, kuid ikka peno ise juurde ei wõta! see oli wist üks kuradi segane jutt, aga ehk keegi oskab öelda et mis viga wõib olla!!!
Vasta
#2

Aga äkki on paagis mingi sloga? (loe: mustus, mis on segi bensiiniga)
Vasta
#3

ei paagi pole miskit sodi!! minu meelest pole tal mingi sodi ega mustus vaid vaid sinna membraani ei lähe lihtsalt bensiin sisse( wäljaarvatud siis kui seda ujutus nuppu vajutada)!
Vasta
#4

jaa minu meeelest on see ju -isepealevooluga-
Vasta
#5

Trans-AM Kirjutas:nii mul on nagu druzba küllaltki wähe töötanud kui pikalt seisnud! ükspäev võtsin ta siis wälja, puhastasin ära, panin uue kütuse sisse, käima läks kohe kuid veidi hilmjem hakkas jamama! nimelt töötab ta nii kaua kuni karpas kütust jätkub, et nagu ise ei võta karpasse kütust juurde, seal membraanil on see segu rikastamise nupp kust algu mootorile kütust peale lased kütust tulebki ainult siis kui seda nuppu peal hoian( siis ta töötab kuid tossab nagu ma ei tea mis asi)!! olen karpa ära puhastanud ja midagi imeliku seal ei paista olevat, kuid ikka peno ise juurde ei wõta! see oli wist üks kuradi segane jutt, aga ehk keegi oskab öelda et mis viga wõib olla!!!


düüsil on tropp ees.Ja segu reguleerimiseks on spetsiaalne kruvi karbussi külge poogitud.
Vasta
#6

aga ta ei jõua üldse karpasse, ja miskit sodi ka nagu ees ei ole, äkki on nii et bensu vool peab ise ühe jublaka eest lükkama !!(selle mis benzu sisse laseb)
Vasta
#7

äki sa tahad vel, et keeris paaki tekiks. ära räägi bensu voolust Smile. ole kindel, et karpa on õieti kokku pandud
Vasta
#8

Sul võib olla kraan umbes ja pena ei saagi tulla ennem kui sa ujutad.
Vasta
#9

Sul võib olla kraan umbes.
See võib olla üks põhjuseid.
Vasta
#10

esiteks minul pole midagi kraan umbes ja teiseks pole ka druzbal miskit umbes!! kraanist jookseb ilusti ja ka ujutades jõuab benz karpasse! aga nagu veidi töötanud on ja karpas oleva benzu ära põletanud, nii jääb kohe seisma!!!!! sest ei wõta ise benzu karpasse!!

algul ma ka mõtlesin et äkki olen valesti kokku pannud, siis ´üks tuli appi kes kholoosi ajal oli kümme aastat nendega töötanud ja vaatas et kõik peaks nagu õieti olema ja raamatus oli ka näidatud kuda kokku käib,aga ikka ei miskit!!
nahuii naada selle sitaga, tikk paaki ja asi aamen!
Vasta
#11

Sellisel juhul on vb. membraan aja jooksul välja veninud ja kummi tõmbunud, proovi sinna membraani nõela ümber seestpoolt vastu korpust mingine seib panna, mis immiteeriks ujutamist ,aga väga vähesel määral ,kui 1 seibist jääb vähkes paned juurde ,kui end täistõmbab võtad mõne ära.
Vasta
#12

olgu peale ma siis proovin, suured tänud!!
Vasta
#13

kas sul ikka väntvõllitihendid on korras? ja kas siduri poolel on ikka see huinijaa küljes kuhu sae kett külge käib?
Vasta
#14

nendest tihenditest ei tea ma midagi, aga mu peaks nagu korras olema
Vasta
#15

Trans-AM Kirjutas:nendest tihenditest ei tea ma midagi, aga mu peaks nagu korras olema

oled probleemis jagu saanud?nimelt mul endal ka druzba ja täpselt sama mure.
alguses arvasin et see karbussis olev vedru(kui seda saab vedruks nimetada) oli liialt pingul.sest kui puhusin sinna auku kuhu voolik otsa käib siis oli surm kindlalt klapp kinni.proovisin kompressoriga ka,sama jama klaapp ei liikunud. no tõmbasin natsa tagasi vedrut aga hoopis hakkas koguaeg üle ujutama.siis panin vedru alg asendisse.siitkohapealt küsimus:kas tõesti mootori \"imemis\"võimsus on suurem kompressori omast?
segane jutt aga need kes druzba karbussi näinud need saavad aru
Vasta
#16

ma ei usu et et mootori \"imemis\" võime on kompressorist tugevam!! aga sa proovi seda nagu seal üleval pool üks öelnud oli, et pane sinna membraani nõela ümber mõni seib!! ma ise pole veel proovinud sest mul mootor praegu täiesti lahti!! aga kurat ma ei saa seda jahutus ketast või mis iganes ta on seda ma ei saa mingi valemiga maha(see mille all see süütemäng wõi elektri süsteem on)
Vasta
#17

Mootori imemisvõimsus... ma ei märganudki kus jutt läks Druzbalt üle tolmuimejateleSmile
Ärge nõrgast imemisvõimsusest küll viga otsige, ega mootor paagist bensu ei ime. Karbuss ikka sodist ilusti puhas?
Vasta
#18

\"imemis võime\"\"???? jutumärkides!!!! ei aga ma arvan ka et paagist jooksed ikka benz ise karpasse! et kas siis sellel klapil mis seal benzu juurde voolu aval on peab olema kogu aeg wäike ava sees?? wõi mis?
Vasta
#19

Trans-AM Kirjutas:aga kurat ma ei saa seda jahutus ketast või mis iganes ta on seda ma ei saa mingi valemiga maha(see mille all see süütemäng wõi elektri süsteem on)

selle jaoks on tõmmitsat vaja

aga võid nii ka proovida -- lase kellegi kahe käeha magnethoorattast kinni võtta ja kogu mootor laua pealt üles tõsta, siis pane torn väntvõllis olevasse avasse ja löö järsult haamriga, peaks lahti tulema küll
Vasta
#20

aga kas nii ei saa et, näiteks hooratas kruustangid evahele inni panna ja siis seal keskel asubast kohast keerata!!sealt kuhu külge see \"starteri\" ots käib!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne