Väiketraktor

(09-04-2006, 16:02 PM)pannkook Kirjutas:  olin ka valiku ees, mida võtta.
lõpuks sai ostetud TZ-4K-14 ära
eks varsti paistab, kuidas ta end üleval peab.
Kas siin on keegi, kes seda omab?
Äkki pajataks vähe tema headusest/vigadest.
On kogemusi selle t

(09-04-2006, 16:02 PM)pannkook Kirjutas:  olin ka valiku ees, mida võtta.
lõpuks sai ostetud TZ-4K-14 ära
eks varsti paistab, kuidas ta end üleval peab.
Kas siin on keegi, kes seda omab?
Äkki pajataks vähe tema headusest/vigadest.
On kogemusi selle t

(09-04-2006, 16:02 PM)pannkook Kirjutas:  olin ka valiku ees, mida võtta.
lõpuks sai ostetud TZ-4K-14 ära
eks varsti paistab, kuidas ta end üleval peab.
Kas siin on keegi, kes seda omab?
Äkki pajataks vähe tema headusest/vigadest.
On kogemusi selle tzehhikaga!Tegin temaga mitu aastat tööd ja haltuurat!Mis sind huvitaks?

TZ4 K 14 on väga tubli tööriist ja päris harukad tööriistad samuti,kui oskad valida töötegemise piirid!Peale vibratsiooni ja lärmi ei häirinud mind miski!Aku pealt käivitamine unusta ära!Lihtsam on silindri pealt kork v eelsüüte küünal maha kruvida nr 19>22 mutrivõtmega,kalla 20gr diisel õli sisse,keera käega eest rihma(käivitus rattastst)paar tiiru,keri siis sinna ümbere käivitus nöör(nahkrihm soovitavalt) ja tõmba käima!!!Iga ilmaga garanteeritud käivitus!Mina liikusin aastaringi temaga ja ei olnud sellist juhust,et poleks käima saanud!Ainuke häda,et kui oled kergekaaluline ja nõrguke,siis võib juhtuda,et tõmbab tagasi käivituse ajal ja käed vahele!!!!!Kui sul veel rihm ümber käe mässitud!?Ohutus eelkõige sellise asjaga!!!!!!!
Kadestan neid kellel selline riist on olemas!Ostaks endalegi ,aga kotti sisu ei luba!Ostsin T16M i endale.Hakkan üles ehitama asja.
Vasta

Ot mis ta sul siis starterist ei käivitunud? Ma olen elu aeg starterit kasutanud igasuguse ilmaga, tõsi allpool -25C käivitamine on raskendatud, aga ei saa öelda, et ta käima lõpuks ei läheks. Veel ei ole küünalt paigaldanud, kuigi aastaid on plaanitud!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Hea pisike traktor, saab nööri mässimata, võtmest iga kell käima. Eelviimane tööpäev sel aastal. Ikka head ja paremat ksf`dele Uuel Aastal! Tulge minu juurde, kõik kes te vaevatud ja rõhutud olete...- ilus kiri ristil. Ilma on, põld ei kiusa- aitan koolivenda tema tegemistes. Uskumatult tõhus see pisitraktor kitsal teel, kasvõi tonnine kivi hargil ja esirattad vaevu maad puudutamas. Seukse koormaga pöörab vaid külgpiduriga. [Pilt: 1]
Vasta

Kas ma näen valesti või on tõsi, et sellel väiketraktoril pöörates vasakule peab ta rooli pöörama paremale. 00.13 sekundil on seda ilusti näha.
Vasta

Ei tea kes see tark sellise video tegi, 10x näitab ühte-sama asja, see kõik mis seal näidatakse vb 10 minuti teema Toungue. Aga selle keeramise koha pealt jah ei tea mis kahtlane süsteem, mõni hammasratas vähem või rohkem pandud Big Grin
Vasta

Nii lihtsalt huvi pärast uurin. Kas Tz 4k-14 keskliigend asub sildade suhtes täpselt keskel? Internetis joonistelt vaadates tundub, nagu oleks pigem esisilla pool.
Vasta

(14-11-2014, 10:36 AM)Suprudko Kirjutas:  Nii lihtsalt huvi pärast uurin. Kas Tz 4k-14 keskliigend asub sildade suhtes täpselt keskel? Internetis joonistelt vaadates tundub, nagu oleks pigem esisilla pool.

Ei asu, suhtarv ca 1:1,5 (ratta tsentrist mõõdetuna), esisillale lähemal.
Vasta

Hoolealuseks on mini motoblokk Agrozet DSK 316 aastast 1987. Jama on selles, et ilma küünlata on  säde, aga küünlast läbi ei jõua lüüa. 
Vasta

Kirjuta täpsemalt meetoditest, kuidas määrati, et ilma küünlata lööb ja küünlaga mitte. Ilma küünlata peaks ideaalis 7mm vahest läbi lööma, magneetod tihtipeale käsitsi tõmmates ei jaksa, neil võib nõutud ülelöögi vahe väiksem olla. Sädeme värv?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

Kui kõrgepinge juhtmega küünal ühendada siis sädet pole. Küünal on terve. Ilma küünlata küll särtsub kui juhe raami panna.
Vasta

Mitmest millimeetrist jõuab üle lüüa?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

Millest järeldad, et küünal terve? Küünlad tikuvad ka vigureid tegema...
Vasta

Teisel motoplokil töötas küünal. Tuleb võtta süütemäng lahti vaadata mis  viga. Proovin pilte ka lisada. 
Vasta

Testriga kannatab ju juhe ära mõõta,kui on nn süsinikkiuga võib olla ka kuskil katkestus ja kompressiooni all ei tööta muidu on sädet küll.
Vasta

(03-01-2015, 21:46 PM)deeremees Kirjutas:  Kui kõrgepinge juhtmega küünal ühendada siis sädet pole. Küünal on terve. Ilma küünlata küll särtsub kui juhe raami panna.

Mitu mm sädet on? Eelpool juba mainiti, et pelga juhtmega peab olema lahja sentimeeter.
Vasta

Tegu siis selllise motoplokiga.  Kust võiks saada sellist süütemängu. Seda ma ei oska öelda kui palju mm sädet oli kuna ise polnud juures tol hetkel kui prooviti. Põhjuseks pakuti mulle, et süütepool võib läbi olla. 


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           
Vasta

Mina näen, et mingid juhtmed ripendavad seal lahtiselt. Siis ei saagi sädet nagu olla...

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

Need on kondeka juhtmed. Proovisin ka teist kondekat aga ikka sama asi. 
Vasta

See teema on siin alguse saanud TZ-4-K-14 põhjal, selle masina kohta on ka küsimus. Kas keegi on remontinud roolikarbi nuutülekannet roolikarbi nuutvõlli ja poolraami nuutava ühendusest? Loks on liiga suur ja ei ole head mõtet kuidas seda vähendada.
Poltühendusega enam pingutada ei anna, loks on nuutide vahel. Tänud!
Vasta

ühe hammaka saab seal teistpidi pannna. Kuigipalju aitab Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne