Opel Manta
#1

Ei saa vait olla. Olen nüüd juba pikemat aega nädalavahetustel oma opelikest keevitamas käinud. Hiljemalt kahe nädala pärast saab värvitud. Küll siis pildid enese eest räägivad.:bounce
Vasta
#2

ootame pilte
oleks tore näha, mul ka manta (83)
Vasta
#3

krt:mad:
sugulastega on võimatu asju ajada. Oma lihane tädipoeg elatub autode plekitöö, eeltöö tegemisest ja värvimisest.
Kõik materjalid ei tea kuna juba ostetud, aga ei saa ega saa. Hinnad kõik kokku lepitud.
Tuleb välja, et kõige rohkem saab petta selliste inimeste käest, keda kõige rohkem usaldad. Sad
Seega on piltide saabumine teadmata ajaks edasi lükkunud. Ehk saan pooleli oleva projekti pildid ülesse.
Vasta
#4

Ei tea, kas maksabki näidata. Võibolla mõni teab midagi öelda. S.t kommentaarid on teretulnud.


[Pilt: manta_1.jpg]

[Pilt: manta_2.jpg]

[Pilt: manta_3.jpg]

[Pilt: manta_4.jpg]


Kui kellelgi raha üle on ja omale risu kaela tahab, siis andke teada.
Vasta
#5

Nissani (vist?) tuled ei olegi nii paha mõte, kui silm harjub.
Esimese pauguga ehmatasin ära küll.
Vasta
#6

...seda, et ainult ära siis lase plekil pikalt ainult pahtli-krundi all (niiskes eriti!) seista!
...ei mõju üldse hästi...

loodetavasti autorile mitte hinge minev subjektiivne arvamus:
ilu peitub vaataja silmades - need tuled siis mitte minu silmade jaoks.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Originaalis oli selline ots, aint stange mul nagu vaz01-l:

[Pilt: manta_orig.jpg]
Vasta
#8

Mis see Manta sul maksab ja palju tal motot on?
Vasta
#9

http://www.opel-club-est.org

asu aga liitumaSmile

vinge manta sul
omasin isegi aastaid tagasi üht samasugust!,oskan ainult kiidusõnu jagada mantale!Cool
Vasta
#10

Palju tööd
mantade plekid on vast tema nõrgim külg
mul oli ka hästi hoitud aga ikka põhjas suured roosteaugud
Vasta
#11

praegu tegelen corolla spoilade sobitamisega. Muidu stangede laius on kak-ras, aga pikkust jääb väheks. Nii, et pole muud, kui makrofleksi, klaasriiet ja liimi.

Kuna oleks võimalus saada Volvo 850GLT mootor 2.5l 20V R5 (125kW),siis küsin sellist asja: kas oskab keegi seda mootorit kommenteerida ja kas on raske/võimatu ehitada esiveoga mootorit ümber tagaveoliseks?
Vasta
#12

mootorit vist vaevalt ümber ehitatakse,ikka käimar on see,mida sobitada:eureka

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#13

Nonii, kellel on palju vaba aega ja tahab omale risu kaela? Masinal all korralik 15\" valuvelg ja kiiremale kaasa panasonicu paneeliga makk. Mootoriks 2,0 karpa (72kW) vajab remonti. Kauba peale kokku lastud komplektne Senatori E2,5 pritsega mootor ja korralik 5-k käigukast. Projekt on läbinud korraliku keevitustöö. Esiots tahab välja ehitamist, kuna hakkasin sinna ebaloomulikke tulesid aretama. Spoilaring on Toyota Corollalt pärit ja vajab pisut kohendamist (klaasriiet ja epot).
Ü L I K Õ V A P R O J E K T !

hind: 6500.-

tel : 055 544 495
e-mail: tanel@webpoint.ee

Tanel
Vasta
#14

Noh, huvilisi polegi? Kas tõesti nii halb doonor? Uskuge mind selle raha eest on autot s...ks.
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: JB
Noh, huvilisi polegi? Kas tõesti nii halb doonor? Uskuge mind selle raha eest on autot s...ks.
*******************************
Usun aga kui sa varem seda pakkusid siis ei kontakteerunud ja sai miskit muud soetatud Toungue sorry ma ei pea viha.Ikkagi imetlen Mantat:wow
Vasta
#16

Äkki saaksid pildid uuesti üles panna, mul neid igatahes ei näita.
Vasta
#17

jah võik pildid uuesti panna mul sama jama et ei toimi ...... Wink mul selline tunne et jätan taunuse otsimise sinna paika ja ostan manta sest eile öösel sain ühte 1,3 mantat proovitud (sa raisk kus rebis alles) ja nüüd hakkas meeldima..Cool

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
jah võik pildid uuesti panna mul sama jama et ei toimi ...... Wink mul selline tunne et jätan taunuse otsimise sinna paika ja ostan manta sest eile öösel sain ühte 1,3 mantat proovitud (sa raisk kus rebis alles) ja nüüd hakkas meeldima..Cool

see oli tegelt 2,0 nii et sorry vale andmete eestWink aga kõva ikkagi

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#19


[Pilt: manta_1.jpg]

[Pilt: manta_2.jpg]

[Pilt: manta_3.jpg]

[Pilt: manta_4.jpg]

[Pilt: manta_5.jpg]
Vasta
#20

Kas dok-d ok?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne