autod väljas vihmas ja tuules,lumes???
#1

huvitab et kui paljudel teist seisavad omad poolikud asjad väljas ja koguvad roostet.mul omal nätex enamik autosid väljas kuna ei ole leidnud tartust piisavalt head pinda kuhu paigutada.kahju on.huvitax ka tartu piirkonna seltsimeeste mõtted kas on huvi arendada mõnest suurest vanast laudast hoiupinda.välja pakkuda ntx luunja kandis mõned pinnad kuid kolme neljakesi väikeste rahadega ära midagi ei tee,rahvast ikka rohkem vaja.sest ikka lasta oma silmarõõmul väljas seista on nagu aeglaselt verd tast välja lasta...Big Grin
Vasta
#2

Mul Mosse 2140 seisab maja ees parkimisplatsil tuulte ja vihmade meeltevallas. Garaazi pole,mis teha....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

Juttu:Tehniline...-Konserveerimine.Vanu lautu on tõesti piisavalt,kuid tänasel \"rauaajal\"ei suuda ju tagada,et sinna hoiule pandu seal ka püsiks.Sad
Vasta
#4

mul sierra viimased 6 aastat garaazis olnud aga see talv on õues nimelt mootorrattaid vaja ka kuskil hoida ja ehitada.
Vasta
#5

Aga mul on ränil vana laut kuhu mahub palju huvitavat,ja elekter valve ka olemas,niiet mul muret hoimisega ei oleSmile
Vasta
#6

mõte oleks mõstlike inimeste( kes ei karda tööd) teha mõni neist \"lautadest\"varguskindlaks ja normaalseks vanaauto varjupaigaks.Winksest tihtilugu on nii et kohtan erinevate projektide omanike kel üks ja sama mure,pole kus hoida oma ühte kahte--25 projektion ka sellist inimest nähtud kel 20 autot pooleli(juhtub,kuid asjalik vend)vaja ülejäänud ju kuhugi ära peita tattninade eest ja katuse alla et aeg oma tööd vähe aeglasemalt teeks.mul omal hea tutvus luunja kandis ja seal mitu hoonet mida annaks kohandada kuid minule ja paarile sõbrale käib hiigelhoone üle jõu.oleks vaja nagu luua seltskond ikka kuni 15-20 inimest ja siis edasi tegutseda.ma usun et kellegil pole midagi hoiustamis pinna vastu mis oleks odav.ja pealeselle on siiski vanaautohuvilistes kõigis sarnane viirus sees mis neid liidab.ma näitex vaatan kahjuga kuidas ühel mehel väljas zim roostetab,teisel mossed,kolmandal wanderer.kahju on.vaja oleks teha tartumaa vanatehnika aitSmile
ehk äkki siis TVV klubi?kevad tuleb ja suvi ees.miks mitte töötada ühise eesmärgi nimel.
Vasta
#7


olen isegi tartust ning kah mured needsamad. siiski tuleb sellise kolhoosi mõõtu garaaži soetamine ja kordategemine üsna kallis kätte - vanad laudad, mis siit paari krooni eest võtta on, on reeglina ilma uste-akendete ja kahjuks ka katuseta. seega paistab vajaminev klots samas suurusjärgus koduõuele tehtava kuurilaadse asjaga. lisaks on kõik need vanad laudad kohtades, kuhu oleks vaja valvurit. ja see omakorda ettevõtmise paisutamist ja see omakorda igasugu ühisrahadega kaasnevat jama ja orgunni...

kel aga oma õue kuuritegemise varianti pole, siis neile saaks ehk soovitada vähest ringivaatust garaažikooperatiivides - miskipärast on tunne et neis annab üsna mõistliku hinnaga mõnd boksi üürida. vähemalt tartus.

eks elu sätib need asjad paljuski ise paika - see, mis tõesti omaniku jaoks hinnas, saab ka varju all hoitud ja ülejäänu varem või hiljem maha müüdud või emexisse. kõige lihtsam, kuigi ka kõige valusam soovitus on loobuda ülearusest kolast...





Vasta
#8

Mul sa kah lõpuks Gaz 22 garaazi katuse alla(tuule-vihma ja muu sodi mida taevast tuleb) varjule pandud. Enne seda seisis 3 aastat õues aga mingit roostet pole ilmnenud kuna oli koormakatte all(õhk liigub jne).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne