mudelautode tuuning
#1

mudelautode tuuning on yle maailma kuulsust koguv ala...


...aga seda te vic eriti kuulata ei taha niet kirjutage siia oma kogemustest mudelautode tuuninguga ja ma projektidest







Vasta
#2

njh pilt.ees oli palju mudeleid mis oli tuunitud.Plaan oli omal ka tegemahakata,aga ei leidnud mudelit ja ei old viitsimist kah.Kuid huvitav tegevus,Ja täpne töö on.Sul omal on ka juba tuunitud mõni mudel w.
Vasta
#3

jahm yks on valmis mingi uunikum aga praega on projektid pooleli on range rover safari ja land rover freelander land rover freelanderile teen sinna tymmi sisse ja lcd-ekraanid ja võimendid jne.Ja sellele range roverile teen ma mingise pahtlimöllu nimelt pahtliga tehakse spoilereid ja stangesid juurde jne.
Vasta
#4

äh mis sa nendest ikka tuunid , eriti hea oleks näiteks emek toodangu rekkad püssideks teha, sõbral tehtud , , kena suur , ja kere , nii et hoia keela , kellel jällegi kuldsed näpud paneb kas või prosad jne tööle , ise eriti burago autode pahteldamist ei seedi Smile
Vasta
#5

Hmm vahepeal oli olemas septsiaalne mudelituunimise foorum ,aga mis sellest sai või kuhu see jäi oskab keegi öelda?
Vasta
#6

hmh see on maas see foorum aga tuleb uus
Vasta
#7

äkki http://imudel.pri.ee ?
Vasta
#8

Sai kunagi vene Tshaika (i:43) customiks tehtet - peris naljakas kukkus välja. Tagumise ukse kaotasin ära, katuse tegin madalamaks, stanged pikemaks ja kapoti küljele avanevaks (noh - tõsi need 2 viimast liigutust lähvad lowrideri alla). ja kogu kupatuse värvisin pärlaroheliseks. Pull elukas tuli! Nikerdamist oli palju ja krt, kogu värk tuli näpu vahel kättesaadavate tööriistadega teha - ei mingit Dremel - tööriistu!! A siis hakkas see värk ühele paavianile meeldima ja sai teise ära vahetatud tsaariaegse üleskeeratava auto vastu (Milleri oksjonil ~200 naela). Noh,mina olen rahul - a mõte liigub jälle selles suunas, et võiks midagi noh, ütleme tuunima hakata...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne