Kumb masin on parem (võimasam?)
#1

Uurisin siia postitatud Vene masinate kodulehti ja leidsin väga huvitavad masinad nimelt http://otz.ru/eng/tracktors/TB-1MA-15/ ja http://alttrak.rubtsovsk.ru/products/lp18k_e.htm


milline masin on võimsam ja parema läbitavusega
Esimene tundub olevat kuidagi agressiivsema välimusega Big Grin kui teine aparaat ( esimesel ka rohkem andmeid)!

PS seletage mulle lolliksesele ära kuidas need palgid seal peal püsivad kui traktorile kukile on tõstetud?

Kui kellegil juhtub olema kogemusi ve infot mõnelt vanalt traktoristilt siis võiks julgesti kirjutata Wink

Ei tea kas neid saab võrrelda ka mõne NÄITEKS Timberjack\'iga või mõne muu taolise aparaadiga? ?
Vasta
#2

Seesinane hargindus masina turjal, mille vahele palgit tõstetud, pitsitatakse hüdraulika jõul ümber pinu kokku ja nõnda püsivadki.
Vanemad masinad näit. TDT-55A olid veel vahvamad.
[Pilt: tdt55ab.jpg]
sel pole rohkemat kui plaat ja vints. Vintsiga lohistati palgi ots plaadile ja kinnitati trossidega. Siis oli sebimist kõvasti, iga paari palgi pärast sai troppidega jännata.

loll on loll olla.
Vasta
#3

Aga kuidas nendel selle läbivusega lood on, kaaluvad ju ikka parjalt!
Vasta
#4

Kinni jäädes pidid enda ümer \"tiigi\" kaevamaWink
Vasta
#5

Kui kinni, siis kinni. Aitas ainult vints või teine traktor. Pahim mida ise näinud, on samane TDT-55 platvormini sees, püdelas mudas müttamas. Liikus küll, jättis isevärki veesõiduki muljeSmile Enda koledaim kogemus poisipõlvest oli sarnasel elukal mudas käsikaudu linti lappida ja peale tagasi ajada.

loll on loll olla.
Vasta
#6

mugavused selle masinaga vist täiesti olematud Big Grin ! aga huvitav kas eesti metsad kannatavad TB-1MA-15 traktorit või on liiga romba?
Vasta
#7

Jo ta kestab ikka, traktor ise ju suuresti toosama fossiil TDT, milliseid ennegi pruugitud. Paha ainult, et roomikud ja järel lohisevad palgiotsad pinnast rikuvad. Ses suhtes tänapäevased 8-10 rattalised ponssed ja timberjaagud, valmetid ikka väga palju õrnemad. Ei jäta samblale eriti jälgegi kui täie koormaga üle sõitnud.

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne