Vene autod välismaa filmides & videotes
#41

"Shamtu" reklaamis vilksatab liiklusummikus GAZ-3102.
Vasta
#42

"Shamtu" reklaamis on veel üks Vaz 2105 või 2107
Vasta
#43

Julgen arvata et see VAZ on mõni Fiat.

Maamees linnast.
Vasta
#44

andris Kirjutas:Julgen arvata et see VAZ on mõni Fiat.

Selguse annab üheselt esiukse akna uurimine. 05-07'l teatavasti pööratav kolmnurkaken puudus, sama kerega Fiatidel aga ei iialgi. Minu teada mitte ka Poola Fiatidel ehk Polonezidel, kus ka selle kerega masinad masstoodetud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#45

Mai tea kas siia sobib aga ans. "Yello" videos "Desire" istub üks lauljatest autos ja siis autokõrvalt sõidab mööda (kaadris on ainult rattaste osa) punane Ikarus 280.
Vasta
#46

andris Kirjutas:Julgen arvata et see VAZ on mõni Fiat.
Nagu paljud sellelaadsed reklaamid, võib ka too olla tehtud mõnes Ida-Euroopa riigis. Sealkandis on VAZ-ide esinemine üsna tavaline.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#47

Vist on mainimata film Der Untergang. Tegevus seal siis 1945. aasta kevadel, IIMS kulminatsiooni ajal.
Seal vurab päris pikalt ringi ehtne Gaz-63

http://pilt.ee/photo/718917/17333414/
http://pilt.ee/photo/718917/17333435/

Selle masina miljöösse sobimise kallal võib norida. Tõsi, sel ajal käisid ettevalmistused nimetatud mudeli tootmiseks, kuid 1945. aastal ei olnud sellist autot küll olemas. Detailide põhjal pakun, et 60ndate masin. Aga egas fritsud seda teadma ei peagi.
Vasta
#48

Kanal 2 pealt jooksis täna õhtul 2005 aasta film Submerged. Taksomersu pani laubakat ... Sad Gaz 21 kastikaga (kast arbuuse täis). Täitsa kobe vana volga oli... Sad

Vasta
#49

Isegi juhtusin seda nägema,volgast on kahju ainult.
Vasta
#50

Nägin, kuid alles praegu jõudsin arvuti juurde. Kahju sellest volgastSad
Vasta
#51

The Mechanik (2005)
vaz 2101, 21011, 2105, 2107, 2108. gaz 24, gaz 3110, gaz 31105, zil 131, uaz 469, uaz buss ja võib olla midagi veel.-
lisaks oli seal gaz 21 esiotsaga pickup, ma arvasin, et see oli ise tehtud, aga eelmisi poste lugedes tundub, et siiski mitteRolleyes
Film ise oli minu arust totaalne jamaSad
Vasta
#52

Aga kuidas suhtuda N-Liidu aegsetesse filmidesse.Venemaa meile nüüd
ka välismaa.Ühesõnaga toodi mulle Venemaalt kingituseks video cd filmiga
Petrovka 38 ja sealt paar stseeni kihutamisest Gaz 24-ga.
[Pilt: volgaralli15lz.jpg]

[Pilt: volgaralli26nc.jpg]

[Pilt: volgaralli36ua.jpg]

[Pilt: volgaralli46yk.jpg]

[Pilt: volgaralli50tp.jpg]

[Pilt: volgaralli63vk.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#53

Soovid leida oma lemmikauto(mootorratta)marki kinofilmis,aga palun,
http://www.imcdb.org/makes.php

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#54

Täna juhtusin nägema seriaali "Komissar REX" ja seal sarja lõpus toimus tegevus kuskil veotehnika kullaaugus! Oli isegi omnibusse seal ja esines paar GAZ-51 ning GAZ-69 isendeid.
Vasta
#55

Juhtusin just siis sarja "McLeod Tütred" peale, kui nad MTZ'iga külvasid...
Belarus ja Austraalias?Toungue
Vasta
#56

arvi100 Kirjutas:Soovid leida oma lemmikauto(mootorratta)marki kinofilmis,aga palun,
http://www.imcdb.org/makes.php

Internet on ikka imeline asi. Selgub, et minagi olen ühes reas Hollywoodi kuulsustega. Soovijad saavad autogrammi!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#57

                Vaatasin filmi "Prison Break"(Põgenemie) teise hooaja kolmandat seeriat.Seal üks sell laenab sõbralt motika.Sõber loeb sõnad peale:See on "Ural",nineteen fifty-two(1952) aasta mudel, ära seda ära kriibi. Sell annab rõõmsalt vänta ja kaob.Big Grin Moto on tõesti Ural, starteriga ja puha!

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#58

Kunagi sai nähtud video pealt mingit USA õudukat nimega "Rotid" (1980-datest aastatest), kus peaosaline sõitis USA-s ringi VAZ 2106-ga. Kuradi naljakas oli laiade USA limude vahel seda õnnetut Zigulid kihutamas näha.
Vasta
#59

Petersell Kirjutas:Kunagi sai nähtud video pealt mingit USA õudukat nimega "Rotid" (1980-datest aastatest), kus peaosaline sõitis USA-s ringi VAZ 2106-ga. Kuradi naljakas oli laiade USA limude vahel seda õnnetut Zigulid kihutamas näha.
Kas oli ikka 06? Ma seda filmi vist ka kunagi näind ja jäi meelde, et siiski Fiat topelt tuledega oli...
Vasta
#60

Ma ei tulnud selle peale, et see ei võiks VAZ olla, ei osanud vaadata sellise pilguga. 06 oli ju ka topelttuledega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne