Taastame tsikli Cž 175
#21

ninii minul oli u 7aastat tagasi miskit taolist aastaarv oli 61 ja tsikkel oli must.väga lahe putukas oli! jõudu taastamisel
Vasta
#22

Nii. Kas ma siis jätan vana värvi või värvin uuesti üle? vana värv mõnest kohast maas ja päris matt.
Vasta
#23

Kas keegi oskab öelda, kas on võimalik Minski või Delta süütemängu \"istutamine\" ČZ 175 väntvõlli otsa?Põhjus siis selles ,et originaalil on mähised lühises ja ei leia kedagi ,kes korda suudaks teha.Kui kellelgi on üle sobiv ja korras originaal-süütemäng, siis palun pakkuge koos hinnaga PM.
Vasta
#24

Põhimõtteliselt peaks saama, aga parem oleks minski oma, peaks vist parem säde olema ning mopi süüde kuumusega ei taha töötada.
Vasta
#25

Bling Bling Kirjutas:Nii. Kas ma siis jätan vana värvi või värvin uuesti üle? vana värv mõnest kohast maas ja päris matt.
Mina soovitan igatahes mitte üle värvida. See kui mõnest kohast tuhmim on, ei tee midagi; natuke poleerimist ja läigib jälle.
sass Kirjutas:Kas keegi oskab öelda, kas on võimalik Minski või Delta süütemängu \"istutamine\" ČZ 175 väntvõlli otsa?Põhjus siis selles ,et originaalil on mähised lühises ja ei leia kedagi ,kes korda suudaks teha.Kui kellelgi on üle sobiv ja korras originaal-süütemäng, siis palun pakkuge koos hinnaga PM.
Milleks vaevata ennast Minski või Delta genekaga, kui tänavasõidu Cz-l käib originaalis täpselt sama genekas, mis vanal Jawal? Jawa 350/360 süütemängust erineb see ainult ühe puuduva kontaktiplaadi poolest.
Vasta
#26

[/quote]
Milleks vaevata ennast Minski või Delta genekaga, kui tänavasõidu Cz-l käib originaalis täpselt sama genekas, mis vanal Jawal? Jawa 350/360 süütemängust erineb see ainult ühe puuduva kontaktiplaadi poolest.
[/quote]
Mul ei ole vana Jawa süütemängu, selles kogu probleem ongi! Sügisel Kurtnast ostsin ühe,pidi olema tutikas,nägi hea välja ja pakendki tundus olema korralik, aga sellel on kusagil voolukatkestus sees.Kui kellelgi on olemas üleliigne,aga korralik,siis sooviksin osta
Vasta
#27

Otsi enda ümbruskonnast parem mõni endine mootorratturist elektrik ja las ta teeb selle süüte/laadimise korda. Minski süüte võid ju Sa sinna panna, aga mis saab siis originaalsusepüüdest?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#28

Originaalsust püüelda on muidugi jah soov ,aga ei taha ükski elektrik siin läbipõlenud mähist ümbermähkima hakata ja seisnud on tsikkel juba peaaegu 4 aastat süütemängu puudumise tõttu, 12V on saadaval ,aga 6V ei ole õnnestunud leida.
Vasta
#29

Mis Sul täpselt seal läbi on, staator või rootor? Midagi mul võib-olla leidub...

Kuigi aeg-ajalt on lehtedes ikka pakkuda olnud neid.
Vasta
#30

Minu arust on isegi vana Jawa varuosad veel küllaltki lihtsalt leitavad. Rakvere motopood ja Kloostrimetsa näiteks abiks.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#31

rootor on olemas ja ilmselt korras,staatoril mähis põlenud, teisel staatoril kusagil katkestus sees, kolmandal staatoril kaks mähist põlenud ja neljandal staatoril on rootor vastu mähiseid käinud.kuna staatorid ei ole korras ,siis ei oska ka relee kohta midagi öelda.Rakveres ja Teletornis ei ole 6V süütemänge olnud siis kui mina sinna olen sattunud.
Vasta
#32

Mul on ka see sama mootorratas aga ei ole süütevõtit. (siiamaani olen kruvikeeraja abil hakkama saanud.) Kas sa saaks saata süütevõtme mõõdud?
Vasta
#33

No tore et kellelgi veel selline masin on. Ma arvan et saan ikka mõõdud anda, aga pead ise kohale tulema. Mis seisus sinu oma on?
Vasta
#34

ennem oli halvasti aga korda tegin. (Polnud kaua aega kasutanud.) Nüüd sõidab päris hästi. saada need mõõtmed interneti teel plz
Vasta
#35

Mis moodi ma peaks nad saatma? Pakin lillelisse paberisse ja saadan mailiga? Mul ausalt pole ideid.
Vasta
#36

see cž 175 sul päris normaalne masin.Umbes samasugune oli natuke aega tagasi alles kuldses börsis müüa ilma dok 2000.-
Muide kust te selle minski ostsite ja mis hinnaga??
Vasta
#37

Ostsin juhuslikult ühe mehe käest ja müün 4000. Rohkem ei raatsi öelda. Dok.-id olemas ja euro number taga.
Vasta
#38

mõõda ära pikkus ja laius ja saada interneti teel
Vasta
#39

mul on üks soovitu: Ära talvel(ilma kettideta) sõida muidu võid masina ära lõhkuda
Vasta
#40

Mees sa vist arvad et ma olen päris j**u Big Grin. Liiga väärtuslik masin, minu arvates. Ning ruunamiseks mul muud masinad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne