Taastame tsikli Cž 175
#41

ei ma ei arva et sa oled j _ _ uBig Grin. aga sa võiksid need võtme mõõtmed ikka siia kirjutada. veel üks asi kellel on cz 175 varuosasid siis need võiksid mind huvitada
Vasta
#42

no mul tuttaval on 175 cz tükke näiteks silinder ja kolb.
Vasta
#43



Kui heas seisus silinder on. Olen ise ka huvitatud varuosedest cz 175-le.Ning mis hind võiks olla?


tommi
Vasta
#44

ei silindrit ja kolbi pole vaja küll ag näiteks luku osi. mul on lukk natuke katki
Vasta
#45

Lukku pole ja silindri hinda ma ei oska öelda.
Vasta
#46

aga võtme mõõdud võid ikka saataRolleyes
Vasta
#47

Kui tegu on pulkvõtmega, siis neid saab Kloostrimetsa motopoest. Eelmine suvi oli hind 35.- tk.
Vasta
#48

tervist sai kuuri nurgast välja veditud cž 175 hirmus tahtmine käima panna aga süütevõti kaduma läinud äkki keegi saab aidata kust oleks võimalik seda võtit saada või siis muul moel teda käima saada
Vasta
#49

(17-07-2011, 14:09 PM)merili86 Kirjutas:  tervist sai kuuri nurgast välja veditud cž 175 hirmus tahtmine käima panna aga süütevõti kaduma läinud äkki keegi saab aidata kust oleks võimalik seda võtit saada või siis muul moel teda käima saada
Sinna sobib ka RS-09 võti aga käima saab ka näiteks kolme tollise naelaga,sobivas jämmuses ümar pulkk ja kõik,ainult tulesid ei saa sellega põlema.

Vasta
#50

Kui on ümmarguse spidomeetriga Cž, siis sobib ka nn. uue Jawa süütevõti, ehk siis seda müüakse nii Kloostrimetsas kui ilmselt ka Baroses. Kui on valatud lennuk, siis peaks see võti lühikeseks jääma, originaal süüteluku kattega ja kasutada tuleb kas naela või siis otsida vana Jawa pulksüütevõti. Nii vahemikus 1959 kuni 1962 toodetud ratastelt. See on kõrgem kui n.ö. uue Jawa oma.
Vasta
#51

(17-07-2011, 15:37 PM)gruppen Kirjutas:  vana Jawa pulksüütevõti.

Kas midagi sellist? Ikarus bussidel selline süütevõti.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#52

Kui süütelukk pole ringi tehtud Jawa mudeli 559/360 süütelukule siis piisab ka raud naelast või vanast mootorratta kodarast sinna sisse panemiseks,et süüde toimima hakkaks,kui masin omab originaal süütelukku. Muidugi selle kodara või naela kasutamine pikemas perspektiivis pole hea,kuna võib luku ära rikkuda.
Võtit tänavasõidu CŽ(sama võti,mis Jawa 634 ja 638) peaks saama ka osta OÜ Barose kaudu või Kloostrimetsa motopoest.
Ja alati kui aeg igav on võib selle ka ise valmis meisterdada.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne