automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mopp ei käivitu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

ressu

Mis võib viga olla,säde ilus,saab kätte,vahetasin teise samasuguse süütemängu ja süütepooli,küünla ja puhastasin karpari ,vahetasin tihendid silindriomad ja pnin uued kolirõngad.Aga ikk ei lähe.Peal on vana 50ccm jawa süütemäng:Kuidas sellel uldse reguleeritakse süüdet õigeks.
ÄKKI (??) on süüde vale.
Kuna Sa ei tea kuidas sellel süütenurka reguleerida, siis eeldangi et süüde mitte õige pole.

hirco

Proovi seda mängu seal keerata ühele ja teisele poole, mingi moment peaks ta ju käima kah minema. Kui seal midagi muud viga ei ole.
Proovi lükata.
Ka halva süüte korral peaks törtsu tegema.

ressu

olli Kirjutas:Proovi lükata.
Ka halva süüte korral peaks törtsu tegema.
Lükates ka ei läindu,kuidas selle jawa süüdet õigeks pannakse,kas keegi teab.

uluk007

Äkki sa seletaksid mis mootoriga sul tegu on? Kui lükkad või vändast üritad mis nägu sul siis küünal pärast on? Minu kogemustest kipub tulema selline järeldus:
Viga on külmas (Kuna külma õhu tihedus on suur, siis saab sama ruumi õhu pealt segu palju rohkem hapnikku. Seega oleks otstarbekas millegagi õhuklapp kinnisesse asendisse fikseerida ja segukruvi kuskil 2.5 pööret välja. Kui siis ka ühtegi turtsu ei tee, soovitan sul uus mootor välja otsidaWink või siis see mopp suve ootama jätta)

ressu

hmm mul pole õhupuhastiti ju.
Äkki selles viga ongi. Kui Sul õhupuhastit pole, siis saab mootor ju ilmatupalju hapnikku.
Proovi mootorit nii käivitada, et hoiad näiteks kätt karburaatori õhuvõtu ava ees.

EDIT : Karburaatoril peaks olema ka selline klapp, mis sulgeb õhuvõtukanali.
Kasuta seda Wink

ressu

Õhupuhastis pole asi. Ei saand tööle.PEab süüdet näppima,pakun et selles asi ongi.
ressu Kirjutas:Mis võib viga olla,säde ilus,saab kätte,vahetasin teise samasuguse süütemängu ja süütepooli,küünla ja puhastasin karpari ,vahetasin tihendid silindriomad ja pnin uued kolirõngad.Aga ikk ei lähe.

Kas väntvõlli simmerlingid (resp. kaelustihendid) on korras? Nende rikkisolek võib kahetaktilise mootori resiimi vahel sedavõrd paigast ajada, et aparaat ei \"luba\" ka...

Ega bensiinihaisu süütemängus ega siduri/käigukasti õlis ei ole tunda peale edutuid käivituskatseid?

ressu

Tihendid on korras,vaatasin.Ise arvan ,et asi on süütem.Ma ei te mitte m----gi sellest süütest.