automoto.ee foorumid

Täisversioon: Aidake mulle leida Volga eelmise omaniku,
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii, nagu öeldakse, on auto väärtus see mis on selle ajalugu.
Sellega soovin mina leida minu auto esimese omaniku

see inimene oli selle omanik alates 1960 kuni u. 1998-ni.
see kelle käest mina oma auto olen ostnud, olnud juba teine omanik.

auto on Gaz-21i, vla 1960, värvus hall või helehall, kerenumber 77078

Huvitav on see, et kuulujuttudeSmile)) järgi Häädemeestes oli või on hall või helehall GAZ 21i 1960 vla auto kerenumbriga 77077. Kuna räägiti sellest et minu auto oli uuena otse Moskvast toodud, sellega on väga vähetõenäoline, et eelmine sama numbriga auto oli juhuslikult Eestisse sattunud.
Kui keegi ütleb mulle seda Häädemeeste mehe nimi ja tel., siis olen väga tänulik. Minu kristallpall on kahjuks praegu tuhmunud, aga tean et kunagi, oli sellest abiSmile)) Arvestades küsimuse delikaatsust, võib teema u2u arendada.
Kas kellelgil äkki vedelevad kuskil KB-d ajavahemik 01-04.2002
Oleks väga vaja aga ajaga on niivõrd kitsas et ei viitsi Rahvusraamatukogu minna
Mul börsse lakapeal virnades. Mis sind täpsemalt huvitab? Võin välja otsida.
Kuule, otsi ole mees, minu auto müügikulutusWink)))) täpsemalt selle venna telefoninumbri
Oli üleval 2001 lõpp 2002 algus, paljudes numbrites.
Rubriigis: vanad autod ja varuosad
Gaz 21, 1960, hind langes sujuvalt 60 000-st 28 000-ni, kuni mida seda ära ei ostnud (23-ga)
Tel. numbris mäletan et oli palju 000.
See vend kes müüs oli päris normaalne kutt, tema ostiski Volga selle esimese omaniku käest - praegu saaks seda uurida, aga mina olen tema numbri kaotanud.
Meil on siin 2700 reg. kasutajat, nende hulgast palju Volga sõpru.
Äkki kellelegile see auto on tuttav?
Nii nagu ma rääkisin tahaks rohkem sellest teada, mis temaga varem oli jne.

http://www.carrating.org/car.php?81


Väga vabandan, piltide kvaliteet on halb. Ülemine pilt on tehtud Kurtnas, kõrval on üks Piritalt pärit Volga.
Minu käes on alates 04.2002

Sees on punane sisu.


Hoian otsijale pöialt, aga äkki hoiaks otsija edaspidi kogu jutu ise ühes teemas Wink
OK
Vaatasin endal olevad 2001 lõpu ja 2002 alguse autobörsid läbi ja kahjuks ei leidnud ühtegi mis oleks 1960a ja mahuks hinnavahemikku 28-60K. Olid pidevalt jooksmas üks ilma hinnata 1961, 1958 52K, 1967 35K ja 30K (21B).
Kas sa saad mulle lihtsalt saata kõik need telefoninumbrid mis seal olid.
Muidugi, kui sinul selleks aega oleks.
Aitähh kõigile, leidsin seda inimest, täpsemalt öeldes, tema proua.
Ise omanik kahjuks on juba teisse ilma läinud(((((
Aga vana proua kellega ma telefoni teel küsinud isegi vist ei olnud üllatanud, et talle helistab keegi tundmatu kes on nüüd tema auto omanik.

Leppisime kokku et järgmisel nädalal proovime kokku saada ning siis ka võib olla kuulen midagi huvitavat.