automoto.ee foorumid

Täisversioon: M 402 ümberehitus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ostsin M402 endale jõululaupäeval Masinisti käest.Autol on keretööd tehtud, veermik on uus enamuses, armatuur on uus tehtud,polstrid uued.Peale läheb vaz-i mootor. Tahaksin kõik iluliistud ära kaotada ja üle värvida. Pildid leheküljel http://www.carrating.org/car.php?6183
Link ei funka
Parandasin vea.
Enne, kui mootorit peale hakkad panema, suhtle ARK-ga. Väldid hilisemaid segadusi teemal \"VAZ-i mootorit ei tohi kasutada\".

Asp
kroomliistude ärakaotamine pole tark mõte.
See auto on eelmistel omanikel juba suht tugevalt ümber ehitatud, originaali sellest niikuinii ei taasta.
Kroomliistud on osaliselt puudu ja katki.
Clean-look sobiks suht hästi.
Ehita korralikult lõpuni, tahan lõptulemust näha Smile
sama siin Smile

mighty tonka Kirjutas:Ehita korralikult lõpuni, tahan lõptulemust näha Smile

Nüüdseks on plaanid muutunud seoses vaz-i mootoriga. Mootoriks panen M412 mootori ja käigukasti.
mosseõli Kirjutas:Nüüdseks on plaanid muutunud seoses vaz-i mootoriga. Mootoriks panen M412 mootori ja käigukasti.
miks siis nii, kas konsulteerisid arkiga, eks ja need ei viitsi seal oma tööd teha ja seetõttu jäävad paljud huvitavad projektid ka projektideks. tartus vana olympia sõidab ringi 3,0 opeli mootoriga, kuigi enne oli ka mosse mootor peal. mõtlemisainet on. samuti kui saab ise auto ehitada, miks siis ei saa vana ümber ehitada, peab lihtsalt peale käima ja korraliku projekti tegema ja neile näitama et mismoodi ja kuidas.

ummi

Kontrolli, kas oled sisestanud otsitava aadressi õigesti.

sellist juttu räägib mulle hot.ee kui sinu linki vajutan
äkki kuskilt mingeid pilte?
Võibolla on Sul oma projekti juures kasu infost, et Volga poes märgatud m402/403/407 suunatule uut lülitust koos kangiga jm nipet-näpet.
oviir Kirjutas:[quote=mosseõli]
tartus vana olympia sõidab ringi 3,0 opeli mootoriga, kuigi enne oli ka mosse mootor peal.

2.4 siiski peaks olema. Mulle vähemalt omanik nii rääkis.

Ja teemasse ka, et kuidas ja kas edeneb? Teema alustusest kaua aega möödas.

(Ega ma isegi just kõige kiirem tegelane pole muidugi).
Ei, aga päriselt ka. Kas on ehk edasi liikunud midagi? Oleks põnev vaadata.
No ma hakkan ka nüüd pinda käima, et mis saanud on? Varsti on kõik nagu raisakotkad kallal kui midagi kuulda ei ole! Wink
Hakkab samblaga sumbioosis elama.