automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawa 350
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kuidas peaksid olema jawa 350 vanema segu kruvid

w6rrimeez666

sellises asendis, et segu on õige ja tühikäik ühtlane. Vanema segu asemel soovitaksin värsket kasutada.
bufu Kirjutas:kuidas peaksid olema jawa 350 vanema segu kruvid
Seal on ainult üks kruvi segu reguleerimiseks.

Rainx666

katseeksitusmeetod parim Big Grin
aga kas keegi oskab ütelda kust saab vanemale
350 jawale kontakte või tervet süütemängu või annab millekiga asentada
Kas 634 omad ei sobi? Minu teada on 634-l täpselt sama genekas mis vanal jawal
Kontaktid peaks sobima. Geneka väliskuju on küll sama, kuid 634-l on ta 75 W, vanal Jawal aga 45 W.
Peale selle läheb 634-l massi \"-\", 360-l \"+\".
aga traktori magneto välimus ei loe niikui nii see mootor kardi peal aga kas see traktori oma läbi ei lähe ruttu vä olen kuskilt midagi sellist kuulnud
aga kust ma saan seda kenekat siis
Kontaktide koha pealt niipalju, et võtta vanad kontaktid kaasa ja mõnda autopoodi. Võivad sobida mõne auto kontaktid. Traktorimagneetot ei ole vast mõtet peale panna, jätta parem originaal genekas.
aga kas see nukk muhv on ka vahetatav see ka kulunud

kolmpool

stretch Kirjutas:Kontaktid peaks sobima. Geneka väliskuju on küll sama, kuid 634-l on ta 75 W, vanal Jawal aga 45 W.
Peale selle läheb 634-l massi \"-\", 360-l \"+\".

Lisaks veel on 634-l pingeregulaator eraldi sadula all, vana Jawa aga geneka korpuse peal.
sai nüüd midagi tehtud ja käimapantud,sõiteteud ja kohe mentid platsis taheti 6 tonni teha on ikka tondid küll
ega kellekil pole seda süütemängu pakuda
kolmpool Kirjutas:
stretch Kirjutas:Kontaktid peaks sobima. Geneka väliskuju on küll sama, kuid 634-l on ta 75 W, vanal Jawal aga 45 W.
Peale selle läheb 634-l massi \"-\", 360-l \"+\".

Lisaks veel on 634-l pingeregulaator eraldi sadula all, vana Jawa aga geneka korpuse peal.
Vanale Jawale müüdi tehases tehtud varuosasarja kus kogu see pingeregulaator viidi geneka pealt paagi tagumise kinnituse külge.Selline väike hõbedane karp.Kaasas oli ka ka juhtmesari ja ja paigaldusjuhend.
Flanagan
Ma olen sellest kuulnud, näinud kahjuks ei ole. Kas Sul on selline asi olemas?
aga äki on kellekil pakkuda müüa vanale jawa süütemängupoolset kaant
sain uued kontaktid täpselt sama sugused on žigulii kontaktid millel tuleb aint ühte auku natuke puurida et ta sinna süütemängu utsa läheks ja jõudu tuli kohe tohui jaaaa juurde