automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ameerika autode ilukilpid Volgale
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vaadates viimase Volgade kokkutuleku, nägin ma seal hulgaliselt Volgasid, millel olid mingi suvalise 50-60 a. päritolu ameeriklase n.n. \"sombrero\" tüüpi kilbid sobitatud. Seoses sellega tahan küsida, kas on kellelgil andmed selle kohta, millised ameeriklase ilukilpid võivad sobida M21 velgedele.

Vanale Volgale lähevad alla suvalised 15\" kilbid, mis on keskelt mutriga kinnitatavad. Ilma mutrita välismaa kilbid ei pruugi kõikide velgede peale püsima jääda, sest Volga velgede nupukeste kvaliteet ja kõrgus on erinevad. Teiste kilpide mehed panevad ka üldjuhul teised veljed, kusjuures välist erinevust Volgaga ei pruugi ollagi. Teisi velgi koos kilpidega võib ka lihtsalt mõõdu järgi otsida aga enamus internetikatalooge küsivad auto marki, enne kui edasi otsida lasevad. Seega võib sisse toksida Suzuki Vitara, sellel on kõige lähedasem ofsett GAZ 21-le. Sellele mõõdule vastavalt leiab maailmast (Ameerikast) ka vajadusel kullatud kodarvelgi või suvalisi Mangelseid.
Kummalisel kombel on GAZ 21 vägagi ameerika mõõdus auto. Volgasse sobib oma mõõtudelt igastahes suvaline Caddy raadio või ka elektriga sõitev esidiivan.
Vitarast ma tean. Kas oskad öelda, mis on selle parameetrid?
Kahjuks ei oska kõiki parameetreid öelda.
Meelde tuli veel see, et Tšaika veljed lähevad Caddyle alla ja Tšaika poldimajandus klapib jälle Volgaga. See omakorda ei pruugi midagi tähendada, sest Volgal võivad rooliotsad hakata vastu laiemaid rehve käima.
Teiste kilpide paigaldamiseks on võimalik ka Volga velgede külge keevitada lisa nupukesi või sarnaseid klambreid nagu Pobedal. Seda kõike muidugi juhul kui on ikka tõsine tahtmine originaali muuta. Kodarvelgedega Volga võiks ehk isegi huvitav olla.
Kusjuures tahtmine pole suur. Volga offset on 0. Küsimus mis on poltide vahe.
denis23 Kirjutas:Kusjuures tahtmine pole suur. Volga offset on 0. Küsimus mis on poltide vahe.

vaata http://www.hot.ee/spidomeeter/fitment.html
seal on andmed