automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kroomimine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellelgil on kogemusi vana detailide kroomikate taastamisega?
Palju kohti on kus seda tehakse, ning mis on olnud hinnad?
Ilmselt, oleks mul vaja 21 ühe tagastange nurka vaja sinna viia.

Ühe sõnaga, kutsun teisi oma kogemusi vahetada
Kroomimisega on selline lugu, et üht detaili osade kaupa kahjuks teha ei saa. St kui pikal detailil (nt stangel) on ühel otsal saanud kroom viga ja muu kroom enam-vähem korras, siis ei saa taastada vaid ühe otsa kroomi.

Saab teha ainult kogu kroomkate uuesti, st võtta vana keemiliselt maha, vasetada, lihvida ja panna tervikuna uus kroom.

Või hädise hädavariandina saab parandada kroomi pisikahjustusi alumiiniumvärviga, aga see pole ikkagi see.
Ooot oot mida sa räägid...
Volga stange koosneb ju kolmest eraldi poltidega omavahel kinnitatud osadest
denis23 Kirjutas:Ooot oot mida sa räägid...
Volga stange koosneb ju kolmest eraldi poltidega omavahel kinnitatud osadest

Sinu kirjaviis jättis küll mulje, et tahad ühte detail otsa kroomkatet taastada.

Kui tegemist uuesti kroomimisega (sh vana mahavõtmisega, alusvase paigaldamisega, lihvimisega ja muu eeltööga), siis seda teeb korralikult pikaaegsets kogemustega uunikumitaastaja Märt Karu, 56684440.

Minu mitmetel vehiiklitel tema kroomitud tükke peal.
Oskad mingi hinnasihi mulle öelda. Hinnad mida mina olen kuulnud erinevad kuni 10 korda.
denis23 Kirjutas:Oskad mingi hinnasihi mulle öelda. Hinnad mida mina olen kuulnud erinevad kuni 10 korda.

Viimaseid takse/uudiseid ei tea, aga mingid ajad tagasi on ta teinud 150 kr/dm2 pluss detaili taastamistööd (kui midagi on katki, kõver, vajab keevitust, erilisi töövõtteid vms).
Selge, tänan.