automoto.ee foorumid

Täisversioon: Uudis uus motofoorum siginenud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere valmis uus motofoorum nimega \"motoputka\"
tegemist ainult foorumiga
aadressil ----> www.intz.pri.ee

Asi algus järgus ja loodame et regab palju kasutajaid oma probleemidest jutustama eks aega näita kas saab asjast asja !!!
Vaja oleks ka vb mõnda Moderaatorit juurde
Nii, olen juba kasutaja (sama nimi)
Motokuur, motoputka... What\'s next?
Tore ju kui tehakse uusi foorumeid.....teen reklaami.....tulge ikka sinna ka...

raix666

njh vb mõtlete et jama ja värki aga loodame et saab asjast asja ikka Big Grin aidake käima lükata mida rohkem seda parem ju
kas see nimi \"motoputka\" viitab sellele, et tegemist ainult mootorratastega või on/tuleb sinna autosid ka?
Hm, serverimaailma servus seega ei usu miskipärast, et see kaua põsti seisab. Ja imo võiks kujunduse ära vahetada.

raix666

mix ei usus siis????
raix666 Kirjutas:mix ei usus siis????
Sest olen väheke lugenud neid teemasid serverimaailma kohta ja ei usu eriti, et nad saavad hakkama nii suure hulga klientide teenindamisega saades selle eest null raha.

raix666

lol nüüd on asi tasuline
Minu poolt edu ja pikka iga uuele foorumile!

Aga kodanikud ant87, raix666, cesium äkki jätkate oma arutelu serverimaailma, kujunduse ja muude detailide üle mujal? Kasvõi sealsamas uues foorumis, või siis serverimaailma foorumis. Või saate kuskil kokku, joote limonaadi ja teete asjad omavahel vesteles selgeks?

See ebakonstruktiivne üksteise kallal norimine siin teemas ei ole ausalt öeldes kuigi huvitav lugemine.
See oli hea!
Jesper Kirjutas:See ebakonstruktiivne üksteise kallal norimine siin teemas ei ole ausalt öeldes kuigi huvitav lugemine.
Rahu, need postitused polnud üldse norimiseks, sry kui keegi valesti aru sai. Mul pole midagi sellist foorumite vastu vaid pigem hea meel, et neid ikka tekib.
Noh, miks foorum juba maas on?
Nu on tore, ongi maas. Akki mingi uuendus? Kes on omanik?
kuna foorumit kimbutavad pidevad probleemid ja mõttetud kasutajad kes enamus arvatavasti http://moto.world.ee/ lehelt otsustas juhtkond foorumi sulgeda põhjuseid on veel aga ei hakka siin nimetama....see teema paluks ka sulgeda ja edasised kaebused on mõttetud, niigi palju \"huvitavaid\" e-maile saabus..... kui kunagi peaksime avama siis hoopis teistsuguse süsteemi ja mis täielikult testitud. Wink

vabandav juhtkond