automoto.ee foorumid

Täisversioon: Dokumendid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
lugu selline et on võimalik saada auto mis on ostetud volitusega aga ta on mingi võõra mehe nimel! et kas on võimalik kuidagi see enda nimele saada?
Otsid selle volitaja üles, võtad ta kaasa ja lähed ARKi.Kui ta on näiteks teises linnas või ei taha muul põhjusel kaasa tulla, siis on abiks kirjalik ostu-müügi leping mille saab ARK kodulehelt.
Kaasa võtad veel auto(uuema passi puhul pole vajalik), autodokumendid ja raha.
Otsi võõras mees ülesse..tema aadress peaks olema tehnilises passis. Vormistate ametlikult ära ja asi ok.

Asp
see vend on ilge joodik ja minu meelest on ta elukohta vahetanud! aga autoks BMW 318 E21 tasub yldse ehitada?
siim777 Kirjutas:see vend on ilge joodik ja minu meelest on ta elukohta vahetanud!

No siis selgitad ta elukoha välja (nime järgi suht lihtne) ja lähed \'\'poolikuga\'\' külla.Wink

siim777 Kirjutas:aga autoks BMW 318 E21 tasub yldse ehitada?

Sellele oskad sa küll ainult ise vastata....
Ehitamise mõte oleneb rohkem konkreetsest isendist.

Kui auto on enamvähem ja hind ei ole kirves, ise ei viitsi ehitada... siis võta minuga kindlasti ühendust... sellist autot mul vaja olekski


(huvipärast siiski mis seisus masin on, mis aasta masin on ja palju küsitakse??? Kui ehitamise soovi siis mul üks E30 seisab)
siim777 Kirjutas:aga autoks BMW 318 E21 tasub yldse ehitada?
Sellisel juhul võib olla abiks http://www.e21.ee Cool
pvr Kirjutas:Ehitamise mõte oleneb rohkem konkreetsest isendist.

Kui auto on enamvähem ja hind ei ole kirves, ise ei viitsi ehitada... siis võta minuga kindlasti ühendust... sellist autot mul vaja olekski


(huvipärast siiski mis seisus masin on, mis aasta masin on ja palju küsitakse??? Kui ehitamise soovi siis mul üks E30 seisab)

aasta on 1982, kysitaxe 1000.- ,kere on suht roostes aga mootori (1.8) vahetus tehtud suvel, suvel lõppesid ka ylevaatus ja kindlustus! Kui sul huvi on siis pane mind oma msn listi!! syncmaster15@msn.com


Edit: Dokumendid saab ka, selgus, et auto on ikka selle sama mehe nimel kelle käes ta on!
ehh teid lolle, tehke omale ise müügivolitus, allkirjad ise sipsti alla ja kogu teema. JUHUL KUI DIIL OK JA KORREKTNE, ise nii paar korda teinud, teise osapoole nõusolekul.