automoto.ee foorumid

Täisversioon: MInsk 125
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

KuudiMees

Niisiis sai endale Minsk 125 soetatud oleks soov teada mis sellel minskil originaal osad ei ole pildid on sellel aadressil . http://pilt.ee/MetsaMees112
minu andmetel:esituli spidokas,tagumised amordid no ei ole mingi spets niiet ei ole kindel et kõik mis ma ütlesin on õige.mis aasta masin see on?
To karlep, tagumised amordid on originaalid!
Siis vabandan et levitan vale infot!
Paljuga sa antud isendi soetasid, kas on sõidukorras?Toungue
see sadul pole ka kindlasti originaal. Voshodi oma vist, aga kindel pole.
Esituli ja spidokas ikka originaalid, karlep, sa vist räägid uuemast masinast. Mul muidu samasugune masin, aga teistsugused veljed/pidurid, mõlemad originaalid.

KuudiMees

sadul kindlasti õige kuna taha on kirjutatud minsk ja selle masina eest maksin 1000.-

KuudiMees

ja masin on täilik vändapill
no sul vedas siis kõvastiToungue ma sain enda sara kah 1000Smile aga räägi kas sul dokumendid on? mis aasta masinaga muidu sul tegu onSmile?

KuudiMees

Dokumente pole
Selles on jamaSad
Selle minski mudeli sadul pole see täiesti kindlalt, mul on endal samasugune, ainult teistsuguse sadulaga, ning ka sõpradel on sellised sadulad, nagu mul. hea ost, kui 1000gaBig Grin

KuudiMees

võibolla sadul on tõesti muu mudeli oma aga minski sadul on ta kindlasti kuna taga naha meal on kirjas MINSK