automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz p5 ei ime pensu küünlani?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere mul selline probleem,et bens ei jõua küünlani imeb ainult karteri bensu täis.kui mõnikord kuidagi õnnestub käima saada siis käib vähe ja lööb küünla märjaks või käib seni kuni kartrist bens otsa saab.vahetasin karteri tihendi ära ja kõik tihendid sai vahetatud.karbus annab küll bensu peale aga karterist see küünlani ei jõua.simerling on ka korras kuna vahepeal ta mul popsus vabal käigul ilusti ja läks paugust käima sai tiirud tehtud ja käis nii nagu peab aga teinekord proovisin õhtal jälle käivitada siis jälle sama jama.ei sa ma aru miks bens kohe küünlani ei jõua.mul endal mõistus päris otsas.ehk aitate mul probleemist jagu saada.aitäh abi eestSmile
Kuidas Sa üldse tead/näed, et karterisse bensiinisegu jõuab?

Kui jõuab, siis on kuidagi karvane tunne siiski, et karter laseb selle tomu kusagile välja ja põlev-ollus on kolvi peale viiva kanali avanedes juba oma rõhu minetanud ja seetõttu ei liigugi enam kusagile.

Vahetasid ära karteri tihendi - st Sul oli mootor pooleks ja panid uue poolte vahelise tihendi? Kui nii, siis ei tohiks sealt vahelt läbi tulla.

Siis jäävad üle mõlemad simmerid (peaülekande poolne ja elektrimängu poolne) on korras? St kas elektrimäng (võlli ümbrus) on kuiv ja kas siduri/käigukasti õli hulgas bensu ei ole?
Või äärmisel juhul mootoripoole kahjustus.


algul mul oli silikon karteri poolte vahel ja mõtlesin,et see on otsad andnud aga siis panin tihendi aga ikka sama jama.elektri poolne simmer oli norm aga teine kummist värk peaks ka norm olema kuna ta mul samal päeval alles käis normilt igasugustel pööretel aga pensu läks väga palju.mul peal jikkov mis funksioneerib hästi eelmine suvi panin ja töötas normilt läks kohe paremini pöördesse.ja kaeteri imeb ta kohe kindlasti täis kui tagurbidi keerata siis jookseb bens välja ja mujalt ei tule mul ajalehed all.kui bensu karter täis siis tagudes juba leegika otsast tuleb paar tilka ja kui käima läheb kuidagi siis lööb algul kohe vähe bena välja karterist.ja töötab seni kui täitsa otsas siis jääb seisma.vat ei saa aru miks kohe esimese laksuga bens küünlani ei lenda ja isegi kui karteris bensu siis ta ei taha küünlani jõuda

VEllou KAsk

Kui bensiini leegikast tuleb, siis põhimõtteliselt on see bensiin sul küünla juures juba ära käinud ja suundub välja...

Üks asi on arusaamatu, et sa ütlesid: \"kui käima läheb kuidagi siis lööb algul kohe vähe bena välja karterist.\" Küsimus selles, et kus ta sul välja lööb, äkki selles ongi su probleem, et pole küllalt tihedalt koos need asjad ja kõõga. Smile



VEllou KAsk
asjad on kõik tihedalt kinni ja küünlani bens ei jõua kuigi karteris on.olen vaadanud kogu aeg küünalt ja täitsa kuiv ja ilus küünal ja särtsub nii nagu vaja.seline asi veel,et hommikul külmalt läheb käima kohe ilusti ja töötab väga vähe ja siis tõmbab küünla märjaks kuna karteris ujub bena aga soojalt bens küünlani ei jõua ja kuidagi kohe ei saa siis käima.peaks karteri diislit täis valama ja siis vaatama kas simerlingid peavad ikka täitsa ilusti aga nad peaks ju korras olema kuna külmalt ju käivitub.ma nägin sellist lauset siin foorumis-planetal oli rõnga lukuvahe liiga väike,kuumalt jäi jube mannetuks ja samuti ei tahtnud käima minna,külmalt aga küll-mida see lause täpsemalt tähendab
planeet Kirjutas:ma nägin sellist lauset siin foorumis-planetal oli rõnga lukuvahe liiga väike,kuumalt jäi jube mannetuks ja samuti ei tahtnud käima minna,külmalt aga küll...

Kui rõnga lukuvahe on väike, siis halvemal juhul näed üsna pea rõnga tükke ning silindri purunenud peegelpinda. Ja oma rahakoti õhenenud sisu, sest uued tükid nõuavad sealt ikka nii mõnesidki kupüüre.

Nimelt on metallil omadus kuumenedes paisuda ja kui rõnga otsad selle tõttu omavahel kokku saavad ongi kööga käes.
Ma pakun välja, et su aparaat saab hoopis liiga palju kütust. Sellel mootoril ei lähe küünal naljalt märjaks kui lihtsalt vänta lööd. Seda näitab ka see, et külmalt läheb hästi käima, aga niipea kui mootor töötades soojeneb, märgab küünla ja jääb seisma.

Reguleeri kütust vähemaks ja süüde paremini paika (kui vändast käima ei lähe).
aitäh abi eest karbuss andis jah palju peale