automoto.ee foorumid

Täisversioon: exhaust calculator 2.0b
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kes oskab tõlkida neid numbreid värke mis seal küsitakse, on sel vahe kas motikas on 1või 2 pütane jms
Ma eeldan, et sa m6tled seda programmi, millega olid kaasas erinevate motorollerite resonaatorite näidised?

Kui jah, siis sisestatavad andmed kehtisid ühe silindri kohta, s.t kui sul on ntx Izh-i v6i jawa 2-silindriline, siis pead sisestama ühe silindri näitajad. Kuigi mul pole seda proge käepärast, kuid siiski mäletan, et seal taheti teada:
-silindri töömahtu kuupsentimeetrites (swept volume)
-Väljalaskeperioodi kestvus kraadides(duration of exhaust port)
-milliste pöörete juures tuleb max. võimsus (max. power rpm)
-väljalasketoru diameeter(diameter of exhaust port)
-kaugus kolvi seinast kuni väljalasketoru alguseni(length of exhaust port)
-lisaks mitmeid erinevad koefitsendid, millega saab muuta resonaatori ja mootori töötamise iseloomu, s.t millistel pööretel max. võimsus kätte tuleb.

Ma algul m6tlesin kah kasutada seda proget resonaatorite tegemisel, kuid otsustasin hiljem minna järeleproovitud teed pidi, s.t kasutasin yhe venku käest saadud m66tusid.
kust ma saan izi puhul need materjalid ntks väljalaske takti pikkused jms ja kas ma pean panema ühe silindri kubatuuri aga kui ma tahan ühte sumpsi kahe silindri peale panna? ja kui sul oleks izju neid venelase mõõte pakkuda oleksin väga tänulik
Aga palun (pärit motoizh.ru):
IZ Jupiteri resonaator. Esimesed mõõdud m6eldud rohkem keskmistel pööretel tuuritajatele; sulgudes olevaid mõõtusid kasutades suureneb võimsus kõrgetel pööretel.
[Pilt: r1.jpg]

>Loe artiklit< (kui vene keelt m6istadSmile)