automoto.ee foorumid

Täisversioon: www.elitemoskvich.tk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Eliitmossede veebilehe algversioon, küll osaliselt poolik ja mittetöötav on nüüd üleval.
Kui on ettepanekuid, soovitusi, või soov oma elite pildid üles panna, andke teada.
Samuti, kui avalehel olevas jutus on vigu, andke teada ja parandan.

Eesmärk oleks kõik Eesti (ja miks mitte ka mõned välismaised) Elited kokku koondada.
Ma ei tea aga minul ei ole võimalik vaadata. zone.ee lehest edasi ei saa.
Ints: tänud, väga hea link.
Imre: minul küll töötab, kui kellegil veel jamasid esinab, andke teada.
Kui vasakul klõpsata omanike nimede peal, siis kõigil ilmub auto kirjeldus, välja arvatud PlyVal64l.
Hõljuk Kirjutas:Ints: tänud, väga hea link.
Imre: minul küll töötab, kui kellegil veel jamasid esinab, andke teada.
Nii Mozilla\'ga sain nüüd aga IE\'ga mitte
mul IE-ga kogu aeg töötanud
PlyVal\'i masina kohta juttu mul lihtsalt veel pole.
Tegelikult ise olen nii Firefoxi, IE kui ka Netscapega proovinud ja paistab töötavat.
Hõljuk Kirjutas:PlyVal\'i masina kohta juttu mul lihtsalt veel pole.

Firefoxiga avatakse keskmises kastikeses kogu leht uuesti, IE näitab lingile klikkides tühja lehte.
http://www.pilt.ee/photo/366478/7446426/
Lisasin lehe ka mosseliiga lingikogusse Smile
Hõljuk Kirjutas:PlyVal\'i masina kohta juttu mul lihtsalt veel pole.
Ahsoo, siis tuleb kirjutada-joonistada. Eks millalgi teeb äraBig Grin A algatuseks võid panna, et 1966 ja London-Sydney 1968 rallireplica. Tsingitud(nagu välja tuleb) kerega ja igapäevakasutuses. Lonkab ja mühiseb küll, kuid käivitub iga ilmaga ja veermikukolinad on kordi väiksemad suvalisest uuest odavast autostBig Grin Igiliikur ja ideaalne reservauto, nagu eelminegi Mosse. Lihtsalt viimasel ajal ongi reserv käiku läinud, Volvo ja Dodge magavad talveund.