automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mure amortidega.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

nimoxpl

Probleem nimelt selline et kas on võimalik remontida selliseid tagumisi amorte, mis on lahtivõetamatud?
Olen kuulnud et treitakse kuidagi lahti, vahetatakse vajalikud jubinad/õli ja kokku pannakse keermega...
Kuna uued osad on liig kallid siis otsingi remontimisvõimalust. Kui kellelgi on infot tegijate kohta, või oskab niismama nõu/jõuga aidata siis on see väga teretulnud!
Kevad ju läheneb Cool
nimoxpl Kirjutas:Probleem nimelt selline et kas on võimalik remontida selliseid tagumisi amorte, mis on lahtivõetamatud?
Olen kuulnud et treitakse kuidagi lahti, vahetatakse vajalikud jubinad/õli ja kokku pannakse keermega...
Kuna uued osad on liig kallid siis otsingi remontimisvõimalust. Kui kellelgi on infot tegijate kohta, või oskab niismama nõu/jõuga aidata siis on see väga teretulnud!

Ma kardan, et tööraha võib minna suuremaks kui uute maksumus. Tean juhuseid, kus on paras energia kulutatud löahtivõtmiseks ning tuvastatud, et sees on osad düüsid/klapid \"kohviks\" kulunud ning nende tellimine või uute valmistamine oleks väga kirves olnud.

Peale selle - kui Sul on tegemist igapäevaliikuriga, siis on kriteeriumiks ka aeg. Uue amordi paned mõne tunniga alla, hävinud amordi restaureerimine (kui keegi selle ette võtab) võib võtta päevi ja nädalaid, kuni meistrimehel jälle vaim peale tuleb või miski detaili tegemiseks inspiratsiooni saab.

Minu Pobi amordid olid \"hoolduses\" näiteks pool aastat.

nimoxpl

Jah, kui ise ninapidi juures ei istu ja kogu aeg tagant ei utsita Toungue
Endalgi mõned jubinad mitmeid kuid remondis olnud, needsamad amordidki olid paar kuud nö remondis, kuni selgus et meistrimehe arvates ei ole neid võimalik parandada...

TOM167

Mina puurisin amordi silindri osasse augu, keerasin poldi ette läbi augu saad õil vajadusel juurde süstida.Ei ole küll uued aga mõnda aega liigub.