automoto.ee foorumid

Täisversioon: gaasi trossi probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

kägu

Tere oman mazda 626glx 2.0 84a ja sooviksin teada miks on tross lõdva ja pedaal põhjas ja käib tühjalt.
Karbussi juures olev nookur liigub ka vähe.
Armatuuris on ka imelik andur (mingisugune pedaali andur).
kägu Kirjutas:Tere oman mazda 626glx 2.0 84a ja sooviksin teada miks on tross lõdva ja pedaal põhjas ja käib tühjalt.
Karbussi juures olev nookur liigub ka vähe.

Mis liigub see kulub. Ju on Sul tross kesta kinni jäänud (kiilunud) ning karburaatori juures olev vedru ei too läbi trossi pedaali enam üles tagasi. Põhjuseks arvatavasti mingi trossi purunenud kiud.

99,99% juhtudel aitab ainult trossivahetus, st parandada ei saa. Mul on viimase 15 aasta jooksul sama \"nali\" kolm korda tee peal olles juhtunud.

kägu

Äitähh vastamast aga tross liigum kõris väga hästi.
Kui nookurit liikutada siis karbussi sees sutsub ja nookuri küljes on veel omakorda kaks õhu voolikt üks laheb õhu puhastisse ja teine läheb raami külge olevasse klappi ja kui nookurit liikutada siis susiseb ka sealt,äkki on võimalik kui käima panna hakkab tööle,et on mingi öhu süsteemiga ei ole käima veel proovinud.
ma arvan et pinguta trossi Smile ,kui ma sust õieti aru sain.
Armatuuris ei ole küll mingisugust pedaali andurit.
Trossi ots võib küll karburaatori nn. nookuri küljes kinni olla, aga kas trossi kõri ka kuskil kinni on?

kägu

Äitahh vastamast aga sain juba korda nookuri mutter oli ennast kinni tõmmanud ja nookuri vedru ei tõmmanud nookurit tagasi.