automoto.ee foorumid

Täisversioon: Chrysler 160 Sunbeam 71a
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Juks

Ostsin omale aasta tagasi sellenimelise auto.Tean et toodi 80ndatel Saaremaale ja sealt rändas läbi mitmete omanike Pärnusse minu naabrimehe kätte.Autole on paigaldatud M412 mootor ja sellele omakorda järgi käigukast mis pärit VAZ 210?.Peale 3aastat seismist kuivas garaazis panin aku peale puhastasin karbussi ja panin teisel katsel käima.Sõidab ja on ülimalt mugav.Kuigi keretöid on kunagi tehtud ja mitte eriti korralikult on kere tugev.Ainult see mootor....
Seoses teatud osade (esiklaas,esiporitiivad ja veel üht teist)puudumisega palun nüüd teie abi.Kas teab keegi veel midagi sellisest autost?Või omab keegi?Peagi loodan ka pildid siia panna.


p.s. kevadel panen selle mosse mootori müüki.Imelik ta on sest suutis
Volga suurust autot 160km/h edasi viia küll.
Kas see masin?

[Pilt: simchry2l-74.jpg]

Asp

Juks

Selline jah.Ainult et minu omal pole liiste küljepeal(pole vist olnudki) ja lisatulesid pole ka.Seda autot toodeti vist Prantsusmaal.Olid veel variandid 180 ja 2L.:bounce

Juks

Sain täna üle 3 kuu jälle käe külge siis oma autole.Lume ja kile lükkasin maha panin aku peale ja K.... käima läks kohe!
Siit teile soovitus.Ärge sõitke -10 külmaga ilma klaasideta autos.Kevadel läheb liivapritsi alla sest relaka ja traatharjaga vana värvi eemaldada on mõttetu.
Üritan ka mingi ebakvaliteetse pildi lisada.

Juks

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Juks
Sain täna üle 3 kuu jälle käe külge siis oma autole.Lume ja kile lükkasin maha panin aku peale ja K.... käima läks kohe!
Siit teile soovitus.Ärge sõitke -10 külmaga ilma klaasideta autos.Kevadel läheb liivapritsi alla sest relaka ja traatharjaga vana värvi eemaldada on mõttetu.
Üritan ka mingi ebakvaliteetse pildi lisada.

nagu näha ei õnnestunud.:mad:
Mingi taoline auto seisis kunagi Aegna saarel metsavahi maja juures. Praegu on meri jääs ja käisin just paar päeva tagasi Aegnal. Sealt on kõik autod ära kadunud, nagu poleks kunagi olnudki. Alles eelmine suvi oli seal see chrysler?, gaz 66 ja veel mingi vana tuletõrje auto(võibolla zil 157), uaz ja veel mõni vana käru.
Ei tea, kas sealt on ka need soomustransportööriga metalli korjajad üle käind, kes kuskil Pakri vahel ära uppusid? Oskab äkki keegi midagi öelda, ehk on ikka autod õigetesse kätesse läinud. Ise tegelt läksingi Aegnale seda chryslerit vaatama, et äkki oleks andnud selle kellegilt ametlikult endale küsida aga jah...

P.s Juks kas see auto on esi- või tagaveoga, minu mäletamist mööda oli Aegna masin tagaveoga (aga ma pole ka kindel). Ja muidu JÕUDU TÖÖLE, ilus auto sul.

Juks

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: NIF
Mingi taoline auto seisis kunagi Aegna saarel metsavahi maja juures. Praegu on meri jääs ja käisin just paar päeva tagasi Aegnal. Sealt on kõik autod ära kadunud, nagu poleks kunagi olnudki. Alles eelmine suvi oli seal see chrysler?, gaz 66 ja veel mingi vana tuletõrje auto(võibolla zil 157), uaz ja veel mõni vana käru.
Ei tea, kas sealt on ka need soomustransportööriga metalli korjajad üle käind, kes kuskil Pakri vahel ära uppusid? Oskab äkki keegi midagi öelda, ehk on ikka autod õigetesse kätesse läinud. Ise tegelt läksingi Aegnale seda chryslerit vaatama, et äkki oleks andnud selle kellegilt ametlikult endale küsida aga jah...

P.s Juks kas see auto on esi- või tagaveoga, minu mäletamist mööda oli Aegna masin tagaveoga (aga ma pole ka kindel). Ja muidu JÕUDU TÖÖLE, ilus auto sul.


Need mida olen vaadanud (3tk)on ikka tagaveolised nagu minu omagi.Jõudu ja tööd aga vajab see auto veel palju.
Mind hämmastab see et 71a. autol on tagaustel lastelukk ja peal hammaslatt rool.

Juks

Kahjutundega pean teatama,et enam pole see Chrysler minu valduses.Keeruliste omandisuhete tõttu on ta nüüd vedelenud kile all u 3kuud ja ilmselt rändab varsti vanaraua kokkuostu.
Hulk tööd ja vaeva läheb kaotsi.

jymmy

mis värvi sul see isend on?

igatahes kuskil aastal 87 ostis mu vanaisa sellise isendi Pärnu ja putitas 100% töökorda, vana moto jäi lõpuks ikka väga peenikeseks kätte ära ja kuna seda ei saanud kuldsel veneajal ka millegagi reustareerida oli ta sunnitud vahetama selle moto mosse oma vastu -mis tegelikkuses seda masinat väga hooksalt edasi viis -tippkiirus kuskil 160KM/H ja isegi üle -sai katsetatud -ise olin kõrval -7a. poisiijussToungue
ja mis kõige huvitavam siis ka käimar oli samuti siksi kloon

mingi aasta 95 vahetas ta selle omast lollusest volksu panni vastu:mad: -sealt peale algas ka selle masina langus -ilus metallik sinine asendus mingi kahtlase sadolin potisinisega ja kehva eeltööga, jne langustee........kuni Pärnust kadus

loodan, et tegu on sama masinaga -siis oleks väga huvitatud kas või mälestuse pärast selle masina omastama
hmm ....... mul on sellise masin õige nimega on see masin chrisler (talbot, ja isegi tillmann)perekonnanimi sunbeam
mul on kõik originaal ja käib nagu kell
pole jobukakkud veel tripperit minu auto peal jõudnud aretadaSmile

a link ka : http://carrating.ee/car.php?8567
ja ehk on kellegil huvi vauxhall viva vastu 1973a
link ka: http://www.carrating.org/cars.php?car=8568
xxx107 Kirjutas:hmm ....... mul on sellise masin õige nimega on see masin chrisler (talbot, ja isegi tillmann)perekonnanimi sunbeam
mul on kõik originaal ja käib nagu kell
pole jobukakkud veel tripperit minu auto peal jõudnud aretadaSmile

a link ka : http://carrating.ee/car.php?8567
ja ehk on kellegil huvi vauxhall viva vastu 1973a
link ka: http://www.carrating.org/cars.php?car=8568

jaa auto on originaalis peal ja hammas latt rool taga lapselukud , 4 käiguline manuaalkarbuss on mingi imelik õli leevendusega teie heameeleks üritan veel pilte sellest teha siis saate uudistada, aga salong on välja võetud mul.
äkki jõuan täna pildid ülesse pannaSmile
kahju et su sunbeamiga nii läksSad