automoto.ee foorumid

Täisversioon: Gaz 24 karbussis tühi koht
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellelgi on veel nn tühi koht karbussis. Annad gaasi ja teatud kohas jääb mootor kasvõi seisma.
Olen mitut Volgat/Volga mootoriga riistapuud proovida saanud ja tasapisi hakkab tunduma et kõiki sama viga vaevab. Kas see vaid tundub mulle või ongi nii? Mida selle vastu teha?
W.
kunagi ühte kruvisin aga ei mäleta, kas ka sellest tühjast kohast üle sain? Teoorias ikka reguleerimiseviga see tühi koht
Bensu tase võib olla liialt madal. Kontrolli ka, kas kiirenduspumba düüs \"pissib\"ühtlase joana, vajadusel vahetada kolvi mansett.

merehulgus

See on K-126 karbusside viga,et tühi koht sisse tuleb.Uue ostust pole eriti abi,mingi aja pärast hakkab jälle jama pihta.Segukruvi timmides saab ka vähemaks aga soovitan uued düüsid panna.Aitab ka paar mosse düüsi panna aga siis jääb tõmme lahjaks.
taruvaras Kirjutas:Bensu tase võib olla liialt madal. Kontrolli ka, kas kiirenduspumba düüs \"pissib\"ühtlase joana, vajadusel vahetada kolvi mansett.
Lisaks on reguleerimise võimalus, kui pikalt kiirenduspumba kolb käib.

\"Tühi koht\" on reguleerimise viga.
Olen ise ühe sellise karpa ideaalselt toimima saanud (algselt mootor vaevu lonkas).
Tulemus: jõud, ökonoomsus, ühtlane tõmme.