automoto.ee foorumid

Täisversioon: Moskvich vedelemas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimel vedeleb Tallinnas ühe kohas 408 esiotsaga Pickup Moskvich, kui mina nägin teda täna siis kast oli metalikolu täis laotud ja seega on vast vanarauaks minemas kogu täiega. Kui kellegil huvi siis andke teada ja saate asukoha. Tuli veel meelde et mootor oli ka peal aga radiaator oli juba puudu. Sammuti oli kadunud kogu esiosa kroom, kuid see võib olla muu rauakolu hulgas kastis. Link
[Pilt: pirukas_003.sized.jpg]


see auto ei vedele vaid ootab paremaid aegu mis saabuvad loodetavasti juba sel suvel, nimelt kuulub see mulle, seda 408 otsa ma püüan sinna külge pookida kuna nii meeldib rohkem, aga kapoti kinnitus tuleb ümber teha, nii et ei mingi vanaraud vaid minu projektSmile
\"vedeleb\"hea nali,oodake, esimese aprillini on ju veel aega!!
Kui uuest vasakpoolsest tagatiivast oled huvitatud, anna privas teada Smile
hullmaks Kirjutas:see auto ei vedele vaid ootab paremaid aegu mis saabuvad loodetavasti juba sel suvel, nimelt kuulub see mulle, seda 408 otsa ma püüan sinna külge pookida kuna nii meeldib rohkem, aga kapoti kinnitus tuleb ümber teha, nii et ei mingi vanaraud vaid minu projektSmile
Ära pane pahaks, lihtsat tuli vihje et seal seisab ja käisin kiiresti ära ja tegin paar sellest, kuna arvasin et läheb hävitmisele. Kas sellel siis tegelikult ei peaks olema selline esiots. Maal ootab küll üks vanarauaks saamist pirukas millel on täitsa 408 esiots. Kas võtan pildid maha? Saada PS.
hullmaks Kirjutas:nii et ei mingi vanaraud vaid minu projektSmile

Sa ei karda, et näiteks mõni \"korda armastav\" garaazhinaaber või mõni muu \"ühiskondlikult aktiivne kodanik\" näiteks \"kõigile heateo teeb\" ja \"vanametalli sinna ära vedada laseb, kus selle koht on\". Kaugel see kevad ja igasugu kampaaniad enam on... See lugu peaks vist kõigil veel meeles olema?
pppp Kirjutas:
hullmaks Kirjutas:nii et ei mingi vanaraud vaid minu projektSmile

Sa ei karda, et näiteks mõni \"korda armastav\" garaazhinaaber või mõni muu \"ühiskondlikult aktiivne kodanik\" näiteks \"kõigile heateo teeb\" ja \"vanametalli sinna ära vedada laseb, kus selle koht on\"
....
See lugu peaks vist kõigil veel meeles olema?

\"See\" pole kahjuks ainus lugu. Vt nt http://www.postimees.ee/130904/esileht/s...144407.php

Mina soovitan olla ettevaatlik ning hoida omi projekte säärase käitumisega kodanike eest võimalikult kindlas kohas.
Tsitaat:Mina soovitan olla ettevaatlik ning hoida omi projekte säärase käitumisega kodanike eest võimalikult kindlas kohas.

ära nimeta kurja nimeWinkpeab vist sinna peale kirjutama et pole vanaraud ja kettidega garaasi ukse külge kinnitama et minema ei viidaks
hullmaks Kirjutas:ära nimeta kurja nimeWinkpeab vist sinna peale kirjutama et pole vanaraud ja kettidega garaasi ukse külge kinnitama et minema ei viidaks
Kui sul garaaz olemas on,miks siis sisse ei aja? Mina ei julge oma autot sellises kohas üldse hoida,vaatamatta tema tehnilisele seisukorrale.
Enda mosset hoian alati enda maja ees parkimisplatsil ja mitu korda nädalas käin ringi ümber mosse ära ka.

Tim Thomson

hullmaks Kirjutas:peab vist sinna peale kirjutama et pole vanaraud ja kettidega garaasi ukse külge kinnitama et minema ei viidaks

Kett peab ainult looma ja kui umbkeelsed isegi kirja lugeda oskavad, ei kohku nad karvavõrdki tagasi. Kui juba korralikke numbrite ja kõigega autosid õnnestub vanarauda smugeldada, mis siis sellisest veel rääkida, mis minugi silmis mahajäetud tundub.
garaasi ei saa teda lükata kuna seal pidevalt mõni auto vähem või rohkem remondis mul. Samas ikka kipub juhtuma see, mida kõige enma kardadWink aga igastahes on uued ruumid teoorias olemas, praktikas ootan soojemaid ilmasid et saaks seal remondiga algust teha, ja ikka paar päeva kuus olen üritanud teda katuse all ja luku taga ka hoida
Soovitan autosse nähtavale kohale (armatuurlauale klaasi taha või/ja kasvõi tahaaknale) jätta suurelt kiri: \"OMANIK: tel:_ _ _ _ _ _ \" Sõna \"omanik\" ka kasvõi vene keeles. See täisidioote muidugi ei takista aga siis oled vähemalt omalt poolt kõik teinud, et OLEKS võimalus omanikuga ühendust võtta, juhul kui taas mõni lasteaia majandusjuhataja linnaruumi arendama (\"puhastama\") kavatseb hakata.

*hakkas äkitsi oma talv läbi ühes avalikus kohas seisnud Gaz24 pärast muretsema*

Tim Thomson

Tom Kirjutas:Soovitan autosse nähtavale kohale (armatuurlauale klaasi taha või/ja kasvõi tahaaknale) jätta suurelt kiri: \"OMANIK: tel:_ _ _ _ _ _ \" Sõna \"omanik\" ka kasvõi vene keeles.

Lisaks sellele soovitan soojalt teha kirjaga autost ka pilt-paar, et oleks auto minemaviimise puhul oma sõnale ka fotosüüdistus lisada: jah, OLI kiri ja omaniku kontaktandmed. Paljas sõna teadupärast on väga habras...