automoto.ee foorumid

Täisversioon: Planeta Spordi nõellaagrid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Margus

Kas kepsu ja sõrme laagreid millegi muu margi omadega asendada ei saaks.Ja kas Spordil üleüldse kepsu laagrit vahetatakse?Kui 500cz kolb sisse pannakse siis miks ei saaks ka nõellaagreid asendada?Küllalt tume vend sellel alal.Foorumis oli kirjutatud,et taastatakse väntasid uue hinnaga,palju see hind oleks ja kus neid taastatakse?

husu

sõrme laager ja sõrm lähvad 500cz omad. aint sõrm tuleb vist pisut lühemax teha kui jääb 350 x kui aga 500 kolb sisse läeb istub sõrm täpselt.helistasin börsi kaudu mingile saku tüübile lubas 1500 pluss jupid moto korda teha ja selle 1500 sees pidi olema ka vända kepsulaagrite vahetus. garantiid lubas 3 kuud. aga asub must kaugel(ise pärnus) ja ei saa proovida seda kohta. kui oled kuskil saanud kepsulaagri vahetada siis teata mule ka. hullult huvitab. mul ka vänt õhtal vist

Margus

Ega sul selle tüübi telefoninumbrit alles pole?

feliks85

kas mõtekam poleks uus väntvõll osta?venemaalt saaks uue väntvõlli miski 400 krooniga.sellel aadressil on hinnalist. http://mazepper.ru (üks odavamaid kohti venemaal)

Margus

Sellel aadressil Planeta Spordile väntvõlli küll ei ole,terve mootor on küll(või ei oska vene keelt nii palju).

feliks85

ei olnud jah.aga keskelt läbi maksab ta 400 krooni ringis.kui viitsid aprilli lõpuni oodata siis võin tuua sulle mõne.

Margus

Muidugi ootan ära,ei taha ju ka 5000 eest uut mootorit osta.Siis anna teada.

feliks85

tuleta mulle meelde,aprilli alguses.ja miks sulle PT saata ei saa?

Margus

Hea küll tuletan meelde,aga seda ma ei tea miks privaati ei saa saata.