automoto.ee foorumid

Täisversioon: mure minu võrriga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

siim14

Selline mure:võrr läheb käima,aga ainult topkaga muidu lihtsalt võtab küünla märjaksSad niisiis võrr käib-käib-käib ja siis sureb välja,aga selleks,et väntvõlli otsa tihend läbi oleks või säde ära kaoks käib ta liiga kaua.Mida teha???
1.Vaata üle karbuss, ta võib umbes olla.Nagu ma aru saan siis \"topka\" on üleujutamine?
Kui jah siis vaata/puhasta karbuss ära (alt see pisike düüsi auk ka).

2.Või saab liiga palju bensiini kätte,reguleeri segu kruvi (keera täiesti sisse ja siis 2 ja pool ringi välja).

3.Igaksjuhuks,proovi mõnda teist küünalt ka.
Ilmselt saab jah liiga palju penssu kätte.

siim14

topka on see kui ülevalt küünla august pena juurde valan,küünlaid olen proovinud ja mulle öeldi,et võib olla ka lisa õhk ja muudab pena segu liiga lahjaks ja muide kas on võimalik et puuduv leegitoru võib seda mõjutada.nii imelik kui ka see ei ole ilma lisa pentsuta võtab küünla märjaks
Pane ikka sumbuti koos leegitoruga külge.
Sul annab karbuss liiga palju bensiini peale,keera segukruvi sisse poole!

lep53

vaata kas magneeto all olev simmer on terve,või on hoopis pesast väljas tõmbab sealt lisa õhku?,või keera karpa maha ja vaata sealt pöördsiibri august sisse kas pole vända puks ennast paigast ära pöörand ja pöördsiibri auk kinni?

hautz

vaata ega kraanis vett ega prahti polex

hautz

ja vaata veel kui tugev säde on

keera piip maha ja lase sädet vastu silkut

vaata kas hüppab vähemlt 5mm üle ............ mida rohkem seda parem.

kontrolli ka künla vahet ................see on 0,6-0,7mm

siim14

tegelikust kui ma paagi sain siis seal oli pena sees nii et vesi võib kah olla ja peale selle säde on kõva

lep53 Kirjutas:vaata kas magneeto all olev simmer on terve,või on hoopis pesast väljas tõmbab sealt lisa õhku?,või keera karpa maha ja vaata sealt pöördsiibri august sisse kas pole vända puks ennast paigast ära pöörand ja pöördsiibri auk kinni?
Huvitav kuidas see puks ennast paigast ära peaks keerama, see ju karteriga põhimõtteliselt ühes tükis, pigem ta kulub ära ja tõmbab lisaõhku sealt(omad kogemused viimase suhtes).

Mikk7


[/quote] Huvitav kuidas see puks ennast paigast ära peaks keerama, see ju karteriga põhimõtteliselt ühes tükis, pigem ta kulub ära ja tõmbab lisaõhku sealt(omad kogemused viimase suhtes).
[/quote]

See puks võib ennast täiesti vabalt ringi keerata endalgi oli selline jama ja sai päris palju pead murtud ennem kui jama jälile sai jõutud. Asja tegi veel raskemaks see et ka küünal läks katki ja sai tükkaega arvatud et küünlajama.Rolleyes
nende puksidega jah halvad kogemused kui mul väntvõll laiali jooksis lendasid mulle need samad puksi juppid jalga

mihkelhollas

SIIMUKENE VAATA ET IKKA KORRALIKULT SÕIDAD MUIDU SÕIDAD VEEL KRAAVI KAH.Toungue: