automoto.ee foorumid

Täisversioon: Planeta 5 kiiremaks...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

GAD

Kas on mingeid vanarahva tarkuseid kuidas saaks planeta 5 kiirust tõsta?
ette suurem hammasratas.kõige lihtsam \"tjuuning\"

GAD

ma olen sel teemal küll suht nuub..aga kas mingi teise masina karpa midagi paremaks ei tee? mitte just kiirust aga võimsust või kiirendust?
Mu uus IZ Planeta 5 tahtis küll lendu tõusta ja rohkem ei julgenud keerata kui spido järgi 125 sees oli! Mis tast enam \"tjuunida\"?

GAD

no mul on 88a planeta ja ise olen sõitnud 110km/h+-10 spidoka osuti hakkas sel kiirusel juba hüppama...
GAD Kirjutas:no mul on 88a planeta ja ise olen sõitnud 110km/h+-10 spidoka osuti hakkas sel kiirusel juba hüppama...

Kas ise sadulas juba piisavalt ei hüpanud, et juurde tahad?

GAD

ja muuseas selle hammaka vahetusega kaob ju jõud kiiruse arvelt nii et see jääb ära.mul oleks just vaja võimsust hoida + saada kiirust juurde
Kas sa siis ei tea, et IZ paras 60-70 km/h sõitiseks?

GAD

suveks plaan osta mingi uuem lääne tsikkel aga enne tahaks vanast viimast võtta ja 120 on vähe...
Oled õigel teel! Kui 120 vähe, siis aitab Kawasaki kindlasti!

GAD

aga hetkel tuleb planetat veel piinata..jätaks selle heameelega alles metsavahel rallitamiseks aga võiks natuke niiöelda\"tjuunida\" kaSmilekas planeta spordi karpa või mingi muu jupp ei aitaks asjale kaasa?
GAD Kirjutas:...planeta spordi karpa...
Arvan, et piisavalt PL Spordi omanikke kes seda karpat ihaldavad seega Planeta 5 omanikele neid vast ei jätku.

GAD

mul käpp seesSmile saan vast ikka.aga kas on sellest abi? mingites teistes vanemates teemades räägiti et pandi planetale spordi karpa ja tõmbas 2 käiguga tagarattasse..
Aga kuhu sul kiiret on? Juba 90 km/h sõites selline ebameeldiv tunne, et tuul tahab pealt maha raebida!
GAD Kirjutas:mingites teistes vanemates teemades räägiti et pandi planetale spordi karpa ja tõmbas 2 käiguga tagarattasse..
Mu stock PL 5 rebis niisamagi 2 käiguga hästi!

GAD

aga 90 oligi suvel keskmiseks kiiruseks ja sellega juba nii harjunud et ei saagi enne kiirusest aru kui spidokat vaadates.
Siis ikkagi soovitan Kawa kasuks otsustada ja hetkel igavuse peletamiseks millegi muuga tegeleda.

GAD

Kawa tuleb alles suvel ja praegu piisavalt igav et mingi sellise ajaga tegelda

GAD

sry ajasin enne sassi selle spordi karpa jutu-see oli hoopis cz karpa ja 56-el

GAD

mõõdud vähe teised või mis?räägid tõsiselt või niisama suusoojaks?
Lehti: 1 2