automoto.ee foorumid

Täisversioon: Motorex 2005!arvamus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

WotS

Niisiin,mina käisin igatahes koos klassiga kohal.Sisse sain tasuta.
Kui jätta tänapäeva hall&ühesugune masstoodang kõrvale siis kõige paremad palad olid taastatud mootorrattad ja autod.
Lasua huvitav oli vaadata,noh vähemalt silmajärgi sõidukorras olevat 1939 aasta BMW mootorratast.
Teiseks positiivseks uudiseks oli ka see,et just sissekäigu juures oli MAZ.Suur punane elukas.Uurisin ka lähemalt.Nii,kõik nagu NSV ajal.Detailid olid suured ja robustsed.Ei mingit ninni nänni.
Nagu poleks üldse pandud rõhku erinevate detailide väljanägemisele.Sai ka kabiini vaadatud.Enam vähem isegi,siiski hakkas silma eht Venelik värk et siin pragu ja seal mingi vahe sees.Üldmulje korralik tööloom kus ei ole mõtetult palju mugavusi sees.Kõige positiivsem asi oli muidugi hind.See oli just selle sama kalluri juures 530 000+käibemaks.Kasti sai kallutada kolmes suunas,mootor MB 245 HP ja käigukast ka saksa firmalt ZF.Peaülekandes oli iseblokeeruv differ.

Muidugi hakkasid ka silma paar tuunitud autot ning ka mõned ameerika autod.

Ei midagi erilist!Kui poleks tasuta sissepääsu oleks 45 krooni maksmata jäänud.

Kellel juhuslikult võimalust polnud, siis panin mõned pildid. Ise käisin seal Kullot esindamas.

Pildid on halvad, kuna olen veel KOBA fotograafSad


Ärge pikka viha pidageBig Grin
pilt.ee-s võib leida kah digiläbu Rotomexist, mis ei poo 500K ja fookusest väljas piltidega.
Õlgu pani kehitama, üldiselt oli tavaline autosalongide väljapanek va. Corvette C6, Mustang ja mõned tuuningufirmade boksid.
Rotomexil ringi luusides tuli tõdeda et selle ürituse hiilgeajad on jäädavalt möödas ning Baltikumi ühine autonäitus oleks ehk lahendus.
Eks see oli nagu oli sel aastal.Mulle kui väikestviisi spetsmasinate huvilisele oli üks põnevamaid asju Rebella meeste näidatud film Vene toodangust (isa hea klient neil),samas nooremale vennale (9 a.) see,et jäi Lõvi Leoga ühele pildile... Wink
Muidugi,positiivne ikka see,et vanem tehnika jäi rohkem silma...
GAZ-21, GAZ-24, GAZ-3102, Leivategija tehnika ja muudki veel.
Huvitav, mis uusi Ladasid ei olnud : ?
Regardman Kirjutas:GAZ-21, GAZ-24, GAZ-3102, Leivategija tehnika ja muudki veel.
Huvitav, mis uusi Ladasid ei olnud : ?

Lada minu mäletamist mööda vist aastat kümme tagasi oli Motorexil esindatud korra,rohkem küll mitte.Põhiline nael oli neil tollal soomustatud Niva,mille akna tugevust oli AK-47-ga proovitud... Big Grin

Bling Bling

Tsiklite poolepealt oli päris hea, aga autosid oli vähe. Isegi minu vana tsikkel oli seal (L. Tulli ringraja tsikkel, mitte kordagi polnud tööle pandud!!!!!, Kahetsen, et müüsin maha!!!!)