automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mudelism2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

Raf 2203

Palju on ühe Vene mudeli normaalhind?
Täpsusta, millise mudeliga tegu. Olenevalt haruldusest ja muudest teguritest võib päris kõrge olla, aga enamasti perfektses korras mudeli puhul ~100 krooni.
Osade käsitööna valmistatavate mudelite hind võib ulatuda kuni 2000.- kroonini ja neid tehakse venemaal. Muidu poes on Zigulli või Mosse mudeli hind seal 100.- kandis ja Kamaz mingi 170-180.-. Normaalhinda on raske öelda sest iga mudel on eri hinnaga ja igas poes eri hinnad...
Poe hind:
Lada ja Moskvitch 65-85.- eek tk.

UAZ-id, GAZ-A, Moskvitch: Iž Kombi, Pick-up, 403, Lada: 110, 111, 112. 98-120.- eek tk.

Gaz-24, 2402, 3102, RAF,114-120.- eek tk.

Zil: 115, 117, Tžaika, LADA+SKIF, UAZ+Järelkäru ca. 142-150.- eek tk.

Kamaz 4310, 53212, 5411 jne. 170.- eek tk.

Kamaz sadulveok+ järelhaagis 230-250.- eek tk.

URALAZ-id 230-250.- eek tk.

Kamaz Master, URALAZ Katjuša 325.- eek tk.

Zil-131 275-325.- eek tk.

IXO: GAZ-21, VAZ 01 ca. 300-350.- eek tk.

Käsitöömudelid: Korralikud alates $50 and up.

Ja kui mudelil on karp puudu siis tuleb hinnast 1/4 või 1/2 maha võtta olenevalt mudeli korrast.

MArek
Pärnus ,kus kõige odavam on Leopold.
Tallinnas on Tlna Kaubamaja ja kalleim AS Atrioola pood.
Vb. on kuskile veel tekkind mõni ja aadresse ei mäleta enam.

EDIT: atrioola pood asub Punane 42A, Leopold peaks asuma Vee tänavas Silla poolses otsas.
Käisime vennaga (tahtis Pobeda mudelit) Punane 42A. Seal oli ainult väike putka, kus asus mingi baar.
tahaks saada omale vaz 2101 v 05/7 ...tore oleks vaadata....kunagi tulevikus muutub ka zigulll harulduseks.... viimati nägin mina neid myygil 10 aastat tgasi jah , kuigi mänguasjapoodides ei käi ja sealseid pakkumisi ei tea..
künnimees Kirjutas:Käisime vennaga (tahtis Pobeda mudelit) Punane 42A. Seal oli ainult väike putka, kus asus mingi baar.
Sry, ei olnd see maja nr. mul meeles enam, midagi neljakümnega ja A ta oli kindlalt. Pobi mudel käsitöö ja hind algab mingist $40 või nii... Atrioola vist käsitöömudelitega ei tegele tuleb ise mingi tegelane otsida ,eks Ukarinast tuua saab mudeli, sest sealt tellides võib täis pas*ka saada.
busdriver Kirjutas:Tänud. Rohkem olen huvitatud Bussimudelitest. Mul on olemas üks bussimudel 1:87 Ikarus 66 alt roheline ülalt valge.
Bussi mudelitest peaks saama tellida aint KAVZ-e ja Kubanit... need plastik käkid ja maksavad mingi 200.- eeq ringis. Juhul kui neid ise siluda ja uuesti värvida siis saab hea asja. Peale eelnimetatute ja mikrobusside(Raf, uaz) on kõik bussid käsitöö ja neid alla $100 tükk saada eriti pole.
KILLER666 Kirjutas:tahaks saada omale vaz 2101 v 05/7 ...tore oleks vaadata....kunagi tulevikus muutub ka zigulll harulduseks.... viimati nägin mina neid myygil 10 aastat tgasi jah , kuigi mänguasjapoodides ei käi ja sealseid pakkumisi ei tea..
Neid ika müüakse poodides, kuid enne ostu soovitatav mudel üleni üle vaadata, et mingeid vigu poleks... Mul pakkuda mudu vaz 2102 nõuk. aegne seerianumbriga.
ega kellelgi mõnda gaz 20 ehk siis bobedat juhuslikult üle ei ole?
mingil põhjusel on see tüdruksõbra lemmikauto, mõtlesin et võiks talle juubeliks siis mudeli kinkida.....Smile
Atrioolast on siin juttu olnud, ise olen ostnud sealt terve sületäie asju. Atrioolale lisaks on Tallinna Sadama kirbuturu (reisisadama D-terminaali ees asuv Sadamarket) teisel korrusel üks kingi müüv boks, kus on olemas ka suur valik vene automudeleid. Sõiduautodest on pea kõik esindatud (Volga Gaz 24, 3302, erinevad Ladad, Mossed, Uazid ning sekka vahel ka Zil). Veoautodest on korralik valik Elekoni Kamazi mudeleist, esindatud on pidevalt Kompanoni Gaz 53 ja Gaz 3307 eri modifikatsioonid + mõned Zil 133ed ja Uralid. Aeg-ajalt sähvatab vahele ka üksikuid käsitöömudeleid (MAZ, ZIS).

Ise tunnen huvi Vene veoautode vastu, eriti oleks huvitatud KRAZi ja ZILi mudeleist (130 ja selle erinevad modifikatsioonid) - äkki saab keegi mulle midagi pakkuda?

Busbuilder

siin on Ise tehtud bussi mudel ja on veel tegemisel http://www.pilt.ee/view/591774/
Vägev buss! Müts maha Busbuilderi ees.
mul oli nii 80date keskel ka olemas nii 40 mudelautot!! sain kuskilt aadressi, ja tellisin otse tehasest!! olin üle küla , köik käisid vaatamas!! isa söitis tolajal venevahet ja muudkui töi juurde!! kui vanemaks sain , andsin need tädipojale!! olen möelnud uuesti neid koguma hakata, kui on kellegil pakkuda , meeleldi nöus ostma!!
Oleks vaja zaz 968 mudelitÄkki kellegil on pakkuda.
Jopakolla Kirjutas:Oleks vaja zaz 968 mudelitÄkki kellegil on pakkuda.

Registreeru portaali http://www.carcenter.ee Sealt täiesti võimalik zaz 968 mudel tellida!
www.mudelautod.ee

uus eesti online mudelipood. tundub täitsa asjalik koht olevat!
Väga hea ja kõikvõimalikku infot pakkuv sait NSV Liidus ja Venemaal toodetud mudelautode kohta asub aadressil http://denisovets.narod.ru/index.htm
Lehti: 1 2