automoto.ee foorumid

Täisversioon: toyota corolla ke 35 coupe
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Minul on veel hetkel selline masin , välisel meenutab datsunit . See on see mudel millel puuduvad klaasidel raamid ja b-piilar. Ainuke jama on selles et puuduvad dokumendid. oleks huvitatud , et kellelgi veeel on selline masin äkki?
Kas see on sul kollane ja katuseluugiga ja mingi vale mootoriga(vist Toyota Starlet 1200)???
Kollane jah ,aga tol ajal starletit vist ei tehtud ja pealegi mul on ta tagaveoline! Ja originaalis pole katuseluuki
Tagaveolist Starletit toodeti nii u 20 aastat tagasi ja selle mootor sai ka ühele sellisele Corollale peale aretatud, katuseluuk oli seal ka aretatud.Selline kollane Corolla ,katuseluugiga ja Starleti mootoriga oli minu käes kunagi, ta oli Soome registris.Mootor jooksis Eestis kokku ja siis omanik jättis Eestisse remonti, omanik elas ise ka sellel ajal Eestis.Auto eest oli vaja maksta mingi 3000EEK ja siis oleks olnud dokumentidega kõik korras, aga seda raha ei tahtnud keegi maksta ja nii siis auto seisis pikka aega alguses Tudulinnas ja hiljem Avinurmes, omanik tahtis Soome tagasi viia, aga siis oli keegi hea mees rattad ära virutanud, nii see auto Eestisse jäigi.Kui see on sama auto, siis ma arvan, et on võimalik vana omanik üles leida ja dokumendid korda ajada.Mingid kontaktandmed on mul olemas.