automoto.ee foorumid

Täisversioon: Riga 11
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus: kas se on Riga 11 raam? Selle originaalmootor oli D6?http://www.zone.ee/kasparikraam/Riga%20raam%3f/

Akki mul susiseb sellega üks projekt...[Originaalihuvilised loevad: Pasakäkk]

MiNiFooB

on kyll riga 11 vaata www.hot.ee/motokuur

w6rrimeez666

Sellel viidatud lehel olevaid andmeid ei saa üldiselt küll kuidagi fakti kinnitusena võtta... aga antud juhul on tõesti tegu riga11 raamiga.
Plaan siis selline: On olemas mootorsae mootor Uural, millel on siduriga midagi korrast ära. Ostaksin sellele raamile lenksu ja rattad, ning teeksin Uurali mootori kinnitused.

Kas on mõttet seda teha? Kas tohin raami lõhkuda, või on see liiga väärtuslik raam?
Väga uunikum see masin küll pole, aga lõhkuda seda ikkagi ei tasu, sest ega neid enam juurde ei toodeta. Pane parem mõni d seeria mootor peale ja sõida sellega.

w6rrimeez666

Tegu ei ole haruldusega. Väärtus on alati suhteline mõiste - mõni võib sellist asja ammu otsinud olla ja mõnda huvitab vaid see, palju see metallist asi kaalub...
Sae mootori paigaldamiseks see üks ainuvõimalike võrrirame kuna pole mootori paigaldust segavat alumist toru
Noh, siis suvel teen algust...

Pauka

mul on riga11 d6 mootoriga ilusti läheb edasi aga vahete vahel kaob säde lihtsalt äraToungue olen proovind süütepooli vahetust ei ole eriti aidanudSad

Pauka

hetkel panen samasugusele raamile druzba mootorit ja ega see asi nüüd nii lihtne ka pole kui siin räägitakse.Sad
Lihtsam on panna Urali/Druzba mootor mopeedi raamile, kus ei ole alumist toru.

Pauka

kõige lihtsam on panna delta raamile.Istub üsna ilustiToungue