automoto.ee foorumid

Täisversioon: izhi väntvõll
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

julkar

kus saaks väntvõlli tasakaalustada.....kui palju see maksaks,kui on teada......või mis veel võib izhi vibtrat suurendada mul iz56 muidu aga kunagi oli mul ilma dokideta 56...aga see kyll nii ei värisenud....mul praegune kurat ajab pärast 15minutilist sõitu munad ikka nii sügelema,et jube.....
Äkki munad sygelevad selle pärast ,et ei ole mitte kedagi kes su loomulike vajadusi rahuldaks Toungue Big Grin

Vene tsiklil on mõttetu hakkata väntvõlli tasakaalustama...raha raiskamine Smile
Võibolla sõidad liiga kõrgetel pööretel ?....või siis liiga madalatel =P ....või siis yldse on sul midagi mootoris puruks juba =P ......yks kaval meetod vibra vähendamiseks on kõik kruvid ja mutrid kinni keerata korralikult Smile

julkar Kirjutas:kus saaks väntvõlli tasakaalustada.....kui palju see maksaks,kui on teada......või mis veel võib izhi vibtrat suurendada mul iz56 muidu aga kunagi oli mul ilma dokideta 56...aga see kyll nii ei värisenud....mul praegune kurat ajab pärast 15minutilist sõitu munad ikka nii sügelema,et jube.....
Üldiselt võib küsida Vihuri võidusõiduosakonnast.